Daily Archives: 26 Ekim 2014

Kombi İyonizasyon Arızası

Kombi İyonizasyon Arızası : alev yok arızasıdır. Kombi iyonizasyon elektrodu nasıl temizlenir sorusu elektrod zımpara ile temizlenmeli ve İyonizasyon Arızası genelde yanma odasındadır. Bazen elektrod eğilme veya yana kayma yaparak… Read more »

Her Marka Kombi Tamiri

Kombi Tamircisi olarak her marka Kombi tamiri garantili olarak, müşteri memnuniyetini öneme alarak her marka kombiyi tamir bakım onarım hizmeti vermekteyiz. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı istanbul avrupa… Read more »

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakart tamiri için bizi istanbul avrupa ve asya yakasında arayabilir servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yapılan kombi kart tamiri1 yıl garanti vermekteyiz. Kombi cihazlarında en çok arıza veren parçası olan elektronik… Read more »

Kombi Bakımı Faydaları

Periyodik kombi bakımları ve petek bakımları düzenli bir şekilde zamanında yaptırılmalıdır. Bu bakımlardan önce cihaz kontrolleri yapılıp arıza olup olmadığı kontrol edilmelidir. Daha büyük sıkıntılara yol açmadan arızaların giderilmesi sonrasında… Read more »

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılır

Kombi bakımı cihazın daha iyi performansta çalışabilmesi, soğuk kış vakitlerinde sorun çıkartmaması ve cihazın ömrü açısından önemli bir işlemdir. Kombi petekleri veya radyatörleri de zamanla dolaşan suyun kirlenmesiyle yeterli derecede ısınmayabilir bu… Read more »

Kombi 80 Derece Yanıp Sönüyor

Kombi çalıştırıldığında tesisata giden suyun sıcaklığı yüksek dereceye ulaştığında limit termostat cihazı korumak için kendisini kapatır ve kombi 80 derece yanıp sönmeye başlar. Bu arızanın giderilebilmesi için kombinin resetlenmesi ve bir süre beklenmesi… Read more »

Kombi 40 Derecede Isıtmıyor

Kombi kullanılan yerde kullanım yerinin izolasyonu çok önemlidir. İzolasyonun iyi yapılmış olması ve kullanım yerine uygun kombi seçilmiş olmalıdır. Kombi farklı ısı derecelerine ayarlanabilen bir cihazdır. Kullanıcı kaç derecede çalıştırırsa… Read more »

Kombi Zehirlenmesi

Kombi zehirlenmesi, kombi ve benzeri doğalgaz ile çalışan cihazlarda bacadan atılan karbonmonoksit gazının kapalı alan birikmesiyle gerçekleşir. Kombilerde baca montajı hatalı yapıldıysa, kombi bacası yerinden çıktıysa kombi zehirlenmesi gerçekleşebilir. Bu… Read more »