Daily Archives: 27 Ekim 2014

Baymak Kombi Ses Yapıyor

Baymak kombiler çalışırken ses yapıyor sizi rahatsız ediyor ise fan motoru revizyon olması gerekebilir. Bu durumlarda aşırı gürültülü çalışan baymak cihazınız zamanla hiç çalışmaz ve arızaya sebep olur. Çok ses… Read more »

Baymak Kombi 40 Derece Yanıp Sönüyor

Baymak Kombi 40 Derece Yanıp Sönüyorsa aşırı ısınma çihaz kendinini devre dışı bırakmış demektir. Cihaz gerekli kontrolleri pompa motoru yapılması gerekir. Sıcak su akış şalteri takılma durumlarında cihazınız hararet yapar.

Baymak Kombi 80 Derece Yanıp Sönüyor

Baymak Kombi 80 Derece Yanıp Sönüyor ise kalorifer ntc ısı sensörü arızalı olduğunu ve değişmesi gerektiğinine işaretttir. Fakat bazı durumlarda bu 80 lambasını yaktığı durumlarda olabiliyor. Mesela elektronik kart arızası… Read more »

Baymak Kombi 60 Derece Yanıp Sönüyor

Baymak kombi 60 derece yanıp sönüyor ise kombinizin su basıncını kontrol ediniz. Eğer su basınçı 1’in altındaysa cihazda su az demektir. Su basıncının 1-1.5 arasında olması gerekir. Yeterli basınca kadar… Read more »

Baymak Kombi Sirkülasyon Pompası

Baymak Kombi Sirkülasyon Pompası fiyatlarını bizden alabilirsiniz. Baymak Baxi, Luna, Lambert, Ocean, dolçevita markalarda kombiler için sirkülasyon pompası için bizi aramanız yada adres yazdırmanız yeterli olacaktır.

Kombi Regülatörü

Şebekeden gelen elektrikteki gerilimler sonucu düşük yada yüksel voltaj oluşması elektrikli cihazlara zarar vermektedir. Bu zararları önlemek amacıyla voltaj düzenleyici de denilen regülatörler kullanılır. Kombi cihazlarında da farklı voltaj ile… Read more »

Baymak Kombi Kart Tamiri

Baymak Kombi Kart Tamiri için bizi istanbul avrupa ve asya yakasından kombi elektronik kart tamiri için arayabilir 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Kombi arızalarında en çok elektronik kart arızası… Read more »

Baymak Kombi Fan Motoru

Baymak kombi fan motoru arızası cihazınız çok sesli çalışması ve 50 lambası yanıp sönmesi durumunda fan motoru tamamen çalışmıyor anlamına gelmektedir. Baymak Kombi Fan Motoru fiyatı gelince 1 yıl parça garantisi… Read more »

Baymak Kombi Genleşme Tankı

Baymak Kombi Genleşme Tankı FİYATI, Baymak Kombi Genleşme Tankı hava basma, Baymak Kombi Genleşme Tankına nasıl hava basılır Kombi Genleşme Tankı Nedir? Genleşme tankı ısıtma devresi aktif olunca suyun ısınması ile birlikte genleşen su… Read more »