Daily Archives: 18 Mayıs 2015

Brötje Kombi Su Damlatıyor

Bir kombide normal şartlarda suyun sirkülasyonu kapalı bir sistemde sağlanır. Cihaz ve tesisat dışına su akmaması gerekir. Eğer ki kombi dışına su akıyor ise ilerde daha büyük sıkıntıya yol açmaması… Read more »

Brötje Kombi Sıcak Su Sorunu

Kombinin düzenli bir şekilde sıcak su vermemesi kullanıcıları günlük yaşamda çok rahatsız eden önemli bir şikayettir. Kombinin sıcak su üretmemesi veya yeterli ısıda su vermemesi hem kullanım suyu hemde ısınma… Read more »

Lambert Kombi Su Damlatıyor

Kombi bakımlarının düzenli olarak yaptırılmaması, kombinin eskimiş ve bağlantılarının sorunlu olması, iç sistemindeki parçalarda bulunan arızalar ve kombi su basıncının yükselmesi gibi sebepler cihazın su akıtmasına neden olmaktadır. Bu durum… Read more »

Lambert Kombi Sıcak Su Akmıyor

Kombi suyun ısıtılarak hem ısınma hemde sıcak su ihtiyacı için kullanılmasını sağlayan bir cihazdır. Sıcak su üretmemesi, sıcak su vermemesi önemli bir problemdir. Kombi içerisindeki tüm parçalar bu amaç için… Read more »

Falke Kombi Su Akıtıyor

Kombi suyun kapalı bir sistemde sirkülasyonu ile çalışan bir cihazdır. Bu sebeple cihaz dışına herhangi bir şekilde su akması normal değildir. Bu sorun kombinin bakımsız olması, yanlış kullanılması ve arızalar sebebiyle… Read more »

Falke Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Elektrik ve doğalgaz ile çalışan kombinin doğru kullanılması ve bakımlarının düzenli olarak yaptırılması cihazın verimini ve ömrünü arttıracaktır. Arızalanma riskini azaltacak ve yakıt tüketiminden tasarruf sağlanacaktır. Bu nedenle kombinizi talimatlara… Read more »

Baxi Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Kombi evlerde sürekli sıcak su kullanılması ile konfor sağlayan faydalı bir cihazdır. Doğalgazın yaygınlaşması ile birlikte hemen hemen her evde kullanılan kombilerde yaşanan arızalar günlük yaşamda sürekli olan sıcak su… Read more »

Baxi Kombi Su Damlatıyor

Kombi ve kalorifer tesisatı kapalı bir sistem içerisinde suyun sirkülasyonunu sağlar. Cihazın çalışabilmesi için de belirli miktarda su basıncı bulunmalıdır. Bundan dolayı bir kombide su damlama sorunu varsa bu ya yüksek… Read more »

Wolf Kombi Su Damlatıyor

Kombinin alt kısmından su damlaması veya çok miktarda su akması sık rastlanan bir sorundur. Normal şartlarda böyle bir durum olmamalıdır fakat kullanıcı hatası veya cihazın arızalanması sebepleriyle bu problem oluşmaktadır…. Read more »

Wolf Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Sıcak kullanım suyu alamıyorsanız öncelikle kombinin çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Baymak kombi çalıştırma ayarlarına ve herhangi bir arıza kodu verip vermediğine bakınız. Kombi çalışıyor fakat hala sıcak su alınamıyorsa tüm musluklarda… Read more »