Category Archives: Airfel

Chaffoteaux Kombi Kullanım Kılavuzu

Chaffoteaux Kombi Kullanım Kılavuzu Kılavuz cihazınızı çalıştırma ayarları, ne zaman nasıl çalıştırılması gerektiği hakkında kullanıcıları bilgilendiren rehberdir. Chaffoteaux kombi kullanım kılavuzu  ile cihaz kullanımı hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz. Cihazın çalışmadığı veya… Read more »

Airfel Kombi Arıza Kodları

Airfel kombi arıza kodları ile cihazda yaşanan arızanın kaynağı hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bazı arıza durumları kullanıcı tarafından yapılacak basit ayarlar ile giderilebilmektedir. Bazıları ise teknisyen kontrolü gerektirir. Bu durumda… Read more »

Airfel Kombi Kullanım Kılavuzu

Airfel Kombi Kullanım Kılavuzu Kombiler doğalgaz ile çalışan elektrikli cihazlardır. Doğru kombi kullanımı hem cihazın sağlığı hem de yakıt tasarrufu açısından önemlidir. Kullanıcının kombi hakkında bilgi sahibi olması, bazı basit… Read more »

Chaffoteaux Maury Kombi Arızaları

Chaffoteaux Maury Kombi Arızaları Chaffoteaux Maury kombi çalışmıyor ; Kombi çalışmıyor ve ekrana hiç bir görüntü ışık gelmiyorsa cihazın elektrik bağlantısını kontrol ediniz. Cihaza elektrik geliyor ise Chaffoteaux Maury kombi elektronik… Read more »

Chaffoteaux Maury Kombi Arıza Kodları

Chaffoteaux Maury Kombi Arıza Kodları Chaffoteaux Maury kombi arıza kodları  hakkında teknik bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Arıza giderme işlemleri için kayıt bırakarak en kısa sürede servislerimizden yararlanabilirsiniz. Chaffoteaux… Read more »

Airfel Kombi Arızaları

Airfel Kombi Arızaları Airfel kombi çalışmıyor ; Kombinin hiç çalışmaması durumunda öncelikle cihazın elektrik bağlantıları kontrol edilmelidir. Elektrik olduğu halde cihaz çalışmıyor ise Airfel kombi elektronik kart arızası mevcut olabilir. Kombinin… Read more »