Category Archives: Baymak

Baymak Kombi Özel Servis

Baymak Kombi Özel Servis Baymak marka kombiler için firmamız özel olarak kombi servis hizmeti vermektedir. Bu cihazlarda bulunan arızaların giderilmesi, kombi petek bakımlarının yapılması için bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. İstanbul… Read more »

Baxi Kombi Ateşleme Yapmıyor

Baxi Kombi Ateşleme Yapmıyor   Kombi ateşleme yapmıyorsa devreye girmez ve çalışmaz. Ateşlemenin gerçekleşebilmesi için kombiye doğalgaz gelmeli, elektriksel bir problem olmamalıdır. Gaz geldiği halde cihaz ateşleme yapmıyorsa muhtemel bir… Read more »

Brötje Kombi Ateşlemiyor

Brötje Kombi Ateşlemiyor Kombi çalıştırıldığında ateşleme yaparak brülörde alev ile yanma oluşmasını sağlar. Bu şekilde eşanjördeki su ısıtılır ve ihtiyaç olan kısımlara aktarılır. Baymak kombi ateşleme sorunu mevcut ise cihaz… Read more »

Baymak Wolf Kombi Ateşleme Yapmıyor

Baymak Wolf Kombi Ateşleme Yapmıyor Kombide ateşlemenin gerçekleşmesi için bazı sistemlerin devreye girmesi ve sistemde yeterli su basıncı bulunması gereklidir. Baymak kombi su basıncı 1.5 bar civarında olmalı ve 1… Read more »

Falke Kombi Ateşlemiyor

Falke Kombi Ateşlemiyor Falke kombi ateşleme yapmıyor veya ateşleme gerçekleştiği halde alev oluşmuyorsa cihaz çalışmayarak arızaya geçecektir. Kombinin çalışarak sıcak su üretebilmesi için brülörde yanma olması gerekir. Bu sebeple kombide… Read more »

Baymak Luna Kombi Ateşleme Sorunu

Baymak Luna Kombi Ateşleme Sorunu Kombi ateşleme sorunu, cihazda kırmızı ışık yanması ve çalışmaması çok sık karşılaşılan bir durumdur. Kombinin çok bakımsız olması, eski olması ve bulunan arızalar sebebiyle ortaya… Read more »

Lambert Kombi Ateşlemiyor

Lambert Kombi Ateşlemiyor Kombi doğalgaz ile çalışan elektrikli bir cihazdır. Bir kombinin çalışmaya başlaması için elektrik beslemesi olmalı ve gaz girişinin sağlanması gerekir. Bir kombi ateşleme yapmıyor ise cihaz çalışmaz… Read more »

Brötje Kombi Su Damlatıyor

Brötje Kombi Su Damlatıyor Bir kombide normal şartlarda suyun sirkülasyonu kapalı bir sistemde sağlanır. Cihaz ve tesisat dışına su akmaması gerekir. Eğer ki kombi dışına su akıyor ise ilerde daha… Read more »