Category Archives: Bosch

Bosch Kombi E9 Hatası

Bosch Kombi E9 Hatası Bosch kombi e9 arızası kombide su basıncının düşük olduğunu gösterir. Bosch E9 sorununda düşük su basıncından dolayı kombi çalışmaz. Bu durumda kombi su basınç seviyesini ayarlayarak… Read more »

Bosch Kombi E9 Hatası

Bosch Kombi E9 Hatası Kombinin çalışması, bazı durumlarda zarar görmemesi için güvenlik sistemleri ile kontrol edilir. Bunlar kombi emniyet termostatlarıdır. Kombi baca emniyet termostatı sadece bacalı kombilerde baca çekişini kontrol… Read more »

Bosch Kombi Bakımı

Bosch Kombi Bakımı Kombi bakımı neden yapılmalı ? Kullandığımız cihaz ister kombi olsun ister elektronik başka bir ürün sağlıklı ve düzenli çalışabilmesi için sistemlerinin temiz ve ayarlarının iyi olması gerekir. Günümüzde… Read more »

Bosch Kombi Sıcak Su Arızası

Bosch Kombi Sıcak Su Arızası Evlerde işyerlerinde birçok kullanım alanı olan kombilerin en önemli görevlerinden birisi sıcak su teminidir. Mutfak olsun, banyo olsun her gün kullanılan sıcak su evlerde rahat kullanım ve… Read more »

Bosch Kombi Kırmızı Işık

Bosch Kombi Kırmızı Işık Sürekli artan teknoloji ile kombiler sürekli yenilenmektedir. Günümüzde kullanılan kombilerin çoğu birçok fonksiyonu barındıran dijital lcd ekrana sahip cihazlardır. Eski cihazlarda ise dijital ekran yok bunun yerine… Read more »

Bosch Kombi Nasıl Çalışır

Bosch Kombi Nasıl Çalışır Bosch kombi nasıl çalışır ? Bosch kombi kullanıcı dostu kullanımı gayet basit bir cihazdır. Gaz tüketiminin ve çevreye verilen zararın mümkün olduğu kadar düşük olacağı şekilde… Read more »

Bosch Kombi Arıza Kodları

Bosch Kombi Arıza Kodları Bosch kombi arıza kodları hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizden Bosch kombi kullanım kılavuzu indirerek inceleyebilirsiniz. Bazı önemli Bosch kombi hata kodları ve sebepleri aşağıdaki gibidir…. Read more »

Bosch Kombi Eşanjör Arızası

Bosch Kombi Eşanjör Arızası Kombi eşanjörü sıcak su ve ısıtma ihtiyacı için gerekli olan sıcak suyu sağlayan parçadır. Bazı durumlarda kireçlenmesi, delinmesi, kaça sebebiyle su kaçırması gibi sebepler nedeniyle değiştirilmesi… Read more »

Bosch Kombi Kart Tamiri

Bosch Kombi Kart Tamiri Kombi kart tamiri yada değişimi cihazda bulunan elektriksel ve çalışma sistemi ile alakalı durumlarda yapılmaktadır. Kombi elektronik kartı cihazın tüm çalışma sistemini kontrol eden parçadır. Kombinin… Read more »