Category Archives: Buderus

Buderus Kombi Oda Termostatı

Buderus oda termostatı ile ortam sıcaklığını kontrol edebilir ve istediğiniz sıcaklıklara ayarlayabilirsiniz. Evinizdeki tüm odaların ısı ayarını tek bir merkezden sağlayabilirsiniz. Bu şekilde yakıt tüketimi açısından tasarruf sağlar ve daha konforlu kullanım sağlarsınız…. Read more »

Buderus Kombi Hata Kodları

Buderus kombi hata kodları ve işaretleri Buderus kombi h hatası :  – H şeklinde gözüken Buderus kombi h işareti cihazın ısıtma işletmesinde olduğunu gösterir. En uygun konfor derecesi 60’tır. Bir arıza… Read more »

Buderus Kombi Su Basıncı

Buderus kombi bar ayarı nedir ? Kombide olması gereken su basıncının ayarlanmasıdır. Bütün kombiler belirli bir su basıncı ile çalışır. İdeal olarak bu değer 1.5 bar ve civarıdır. Bir kombinin… Read more »

Buderus Kombi Isıtmıyor

Kombi ısıtma sorunu nedir ? Kombi bulunduğu ortamın ısınması ve sıcak kullanım suyu ihtiyacını karşılamak için, sıcak su üreten bir cihazdır. Kombinin ısıtma yapmaması boşa çalışması gereksiz yere enerji tüketmesi… Read more »

Buderus Kombi Kartı

Kombi kartı ne işe yarar ? Günümüzde kullanılan kombiler birçok cihazda olduğu gibi elektronik olarak kontrol edilen cihazlardır. Kombi kartı, üzerinde birçok devrenin bulunduğu ve kombi içerisindeki sistemleri ayrı ayrı… Read more »

Buderus Kombi Ateşlemiyor

Buderus kombi ateşleme hatası neden gerçekleşir ? Buderus kombi gaz gelmiyor ise, gaz vanaları kapalı ise ve kombiye gaz girişinde problem varsa ateşleme hatası verir ve cihaz çalışmaz. Kombi yanma… Read more »

Buderus Kombi Arıza Kodları

Buderus kombi arıza kodları kullandığınız cihazı tanımanıza ve doğru kullanmanıza yardımcı olacaktır. Hangi sorunlarda servis çağırmanız gerekir, hangi arıza durumları kombi ayarları ile giderilebilir aşağıdaki paylaşımı inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Buderus kombi arızaları… Read more »

Buderus Kombi Kullanma Kılavuzu

Kullandığınız cihaza ait Buderus kombi kullanma kılavuzu ile kombinizin basit ayarlarını yapabilir, Buderus kombi kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Buderus kombi modelleri ve özellikleri, arıza durumlarında  ne yapacağınıza dair teknik bilgi edinebilirsiniz…. Read more »

Buderus Kombi Arızaları

Buderus kombi çalışmıyor ; Cihazın hiç çalışmamasına gazın kesik olması veya gaz vanasının kapalı unutulması, elektrik voltajının düzensiz olması, cihazdaki su basıncının çok düşük olması, baca çekişinde yaşanan sorunlar neden… Read more »