Category Archives: Demirdöküm

Demirdöküm Kombi Ekran Çalışmıyor

Günümüzde üzerinde ayar düğmeleri olan eski tip kombi ve yeni nesil olan dijital ekranlı kombi bulunmaktadır. Kombinin çalışması ve kombi arıza durumlarında dijital ekranda bilgiler gösterilir. Kombinizde eğer demirdöküm kombi… Read more »

Demirdöküm Kombi Kart Tamiri

Kombilerin çalışma sistemini kumanda eden ve çalışması hakkında bilgileri ekrana ileten kombi elektronik kartıdır. Kombi anakartı da diyebileceğimiz elektronik kart kombinin en önemli kısmı hatta beyni diyebiliriz. Kombi kart arızalarında… Read more »

Demirdöküm Kombi Hava Akışında Problem

Demirdöküm kombi hava akışında problem olması, hava başarısızlığı kombinin arızaya geçmesine F02 arıza kodu vermesine neden olacaktır. Kullanıcı cihazı resetlemeyi deneyebilir. Arıza kodu hala ekranda beliriyorsa teknik servis çağırmanız gereklidir. Demirdöküm… Read more »

Demirdöküm Kombi İşaretleri

Kombilerde kombi kullanımı için ön tarafında bazı düğmeler  ve  arıza durumlarını belirten işaretler bulunur. Kombiyi kullanan kişinin bilmesi gereken bazı işaretlerin düğmelerin sembolleri ve anlamı aşağıdaki gibidir. Demirdöküm kombinizin modeline ait olan… Read more »

Demirdöküm Kombi Hata Kodları

Kombilerin düzgün çalışabilmesi için şebeke elektriğinin düzgün gelmesi doğalgazın açık olması ve suların kesik olmaması gereklidir. Kombi bunlardan veya çalışmasıyla ilgili aksaklıklar durumunda arızaya geçer ve ekranda kombi hata kodları… Read more »

Demirdöküm Kombi Isıtmıyor

Kullanıcıların kombi ile karşıladığı ihtiyaçları sıcak su ve ısınmadır. Bir kombi ısıtmıyor ise kombinin ayarlarında sorun vardır ya da cihaz arızalanmış demektir. Bu önemli şikayet için cihazın çalıştırılarak neden ortamı… Read more »

Demirdöküm Kombi Kullanma Kılavuzu

Demirdöküm ülkemizde yaygın olarak kullanılan ve tercih edilen kombi markalarından birisidir. Demirdöküm kombi kullanıyorsanız ve arıza ve bakım hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa demirdöküm kombi kullanma kılavuzu için sitemizden yararlanabilirsiniz. Her… Read more »

Demirdöküm Kombi Petekler Isınmıyor

Kombiler sıcak su ihtiyacının yanında ısınma ihtiyacınıda tesisattaki kombi peteklerini ısıtarak sağlar. Kombi radyatörleri veya petekleri içerisinden geçen sıcak su sayesinde ısınır ve ortamı ısıtır. Isınmanın iyi olabilmesi için öncelikle… Read more »