Category Archives: Demirdöküm

Demirdöküm Kombi Özel Servis

Demirdöküm Kombi Özel Servis Özel kombi servis hizmeti veren firmamız bölge olarak tüm İstanbul semtlerine bakmaktadır. Kombinizde bulunan elektriksel arızalar, sesli çalışması, sürekli arızaya geçmesi gibi problemler için bizi arayabilirsiniz…. Read more »

Demirdöküm Kombi Ekran Çalışmıyor

Demirdöküm Kombi Ekran Çalışmıyor Günümüzde üzerinde ayar düğmeleri olan eski tip kombi ve yeni nesil olan dijital ekranlı kombi bulunmaktadır. Kombinin çalışması ve kombi arıza durumlarında dijital ekranda bilgiler gösterilir…. Read more »

Demirdöküm Kombi Kart Tamiri

Demirdöküm Kombi Kart Tamiri Kombilerin çalışma sistemini kumanda eden ve çalışması hakkında bilgileri ekrana ileten kombi elektronik kartıdır. Kombi anakartı da diyebileceğimiz elektronik kart kombinin en önemli kısmı hatta beyni… Read more »

Demirdöküm Kombi İşaretleri

Demirdöküm Kombi işaretleri Kombilerde kombi kullanımı için ön tarafında bazı düğmeler  ve  arıza durumlarını belirten işaretler bulunur. Kombiyi kullanan kişinin bilmesi gereken bazı işaretlerin düğmelerin sembolleri ve anlamı aşağıdaki gibidir. Demirdöküm kombinizin… Read more »

Demirdöküm Kombi Hata Kodları

Demirdöküm Kombi Hata Kodları Kombilerin düzgün çalışabilmesi için şebeke elektriğinin düzgün gelmesi doğalgazın açık olması ve suların kesik olmaması gereklidir. Kombi bunlardan veya çalışmasıyla ilgili aksaklıklar durumunda arızaya geçer ve… Read more »

Demirdöküm Kombi Isıtmıyor

Demirdöküm Kombi ısıtmıyor Kullanıcıların kombi ile karşıladığı ihtiyaçları sıcak su ve ısınmadır. Bir kombi ısıtmıyor ise kombinin ayarlarında sorun vardır ya da cihaz arızalanmış demektir. Bu önemli şikayet için cihazın… Read more »