Category Archives: Diğer Markalar

Termoteknik Kombi Arızaları

Termoteknik Kombi Arızaları Termoteknik kombi su akıtıyor ; Cihaz yanlış kullanım veya arıza sebebiyle alt kısmından su akıtıyor olabilir. Kombilerde emniyet basıncı 3 bardır. Basınç 3 bara yaklaşırsa Termoteknik kombi emniyet… Read more »

Termostar Kombi Arızaları

Termostar Kombi Arızaları Termostar kombi sıcak su gelmiyor ; Tesisattan yüksek basınçta su gelmesi ve musluk arızası nedeniyle yeteri kadar sıcak su gelmeme sorunu ortaya çıkabilir. Bunun dışında kombiden kaynaklı teknik… Read more »

As Royal Kombi Arızaları

As Royal Kombi Arızaları As Royal kombi ateşlemiyor ; As Royal kombi ateşleme arızası mevcut ise kullanıcı gaz vanasını ve cihazın elektrik bağlantılarını kontrol etmelidir. Gaz vanası kapalı unutulduğu için… Read more »

Emko Kombi Arızaları

Emko Kombi Arızaları Emko kombi su akıtıyor ; Su akıtma olayı kombinin alt kısmından gerçekleşiyorsa arıza tespiti yapılarak kaynağı bulunmalıdır. Bazı durumlarda tesisattan veya petekten de su akabilir bunun için bir… Read more »

Etna Kombi Arızaları

Etna Kombi Arızaları Etna kombi ateşlemiyor ; Kombilerde ateşlemeyi sağlayan ateşleme ve iyonizasyon elektrotları bulunur. Bu elektrotlar arızalı ise veya aşırı kirlenmiş bakımsız ise ateşleme gerçekleşmeyebilir. Elektrotun ateşlemesi için yanma… Read more »

Fellini Kombi Arızaları

Fellini Kombi Arızaları Fellini kombi sıcak su vermiyor ; Sıcak su arızalarında öncelikle arıza kaynağının kombi olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bina tesisatından yüksek basınçla su gelmesi, mutfak veya banyo armatürünün bozuk… Read more »

Termodinamik Kombi Arızaları

Termodinamik Kombi Arızaları Termodinamik kombi çalışmıyor ; Cihazdan kaynaklanan arızalar, kombi ayarlarının yanlış yapılması, elektriksel sorunlar ve birçok sebeple kombi çalışmayabilir. Çalışmayan kombiler için bir teknisyen görmeden net birşey söylemek zordur…. Read more »

Auer Kombi Arızaları

Auer Kombi Arızaları Auer kombi çalışmıyor ; Cihazın çalışmadığı durumlarda kullanıcı kombi gaz vanası ve cihazın su basıncını kontrol etmelidir. Kombilerde su basınç seviyesi genellikle 1.5 bar civarındadır. Bu seviye… Read more »