Category Archives: Eca

Eca Kombi Özel Servis

Eca Kombi Özel Servis Özel servis olarak kombilere hizmet veren firmamız İstanbul semtleri için kombi parça değişimleri, kombi arıza tespiti, kombi arıza giderme ve bakım işlemlerine servis sağlamaktadır. Birçok bölgede… Read more »

Eca Kombi Ateşleme Yapmıyor

Eca kombi ateşleme yapmıyor ise bunun birden fazla sebebi olabilmektedir. Kombi ateşleme yapmadığı zaman çalışmaz arızaya geçer arıza kodu E1 gösterir. İlk olarak kombi neden ateşlemez bunu düşünmeliyiz. Kombi doğalgaz… Read more »

Eca Kombi Bakımı

Eca Kombi Bakımı Kombi günümüzde yaygın olarak kullanılan ısıtma ve sıcak su sağlayan bir cihazdır. Sürekli kullanılan bir kombide düzenli bakım yaptırılması gereklidir. Eca kombi bakımlarını düzenli olarak yaptırdığınızda, kombi düzenli… Read more »

Eca Kombi Genleşme Tankı Arızası

Eca Kombi Genleşme Tankı Arızası Genleşme tankı kombi içerisindeki suyun ısındıkça genleşmesi sonucu oluşan basıncın kombiye ve tesisata zarar vermesini önlemeye yarar. Yani kombi tesisat basıncını dengede tutar. Kombi genleşme… Read more »

Eca Kombi Kullanım Kılavuzu

Eca Kombi Kullanım Kılavuzu Eca kombi kullanıyorsanız kullandığınız modele ait eca kombi kullanma kılavuzu ile cihazınızı doğru bir şekilde kullanır ve basit ayarlarını yapabilirsiniz. Web sitemizden eca kombi kullanma kılavuzu… Read more »

Eca Kombi Kırmızı Işık

Eca kombi kırmızı ışık Eca model kombilerde arıza durumlarında uyarı veren hata ışığıdır. Eca kombi de kırmızı ışık yanıyor ise kombi ayarlarını kontrol ederek resetleyip tekrar çalıştırmayı deneyiniz. Eğer Eca kombi… Read more »

Eca Kombi Kart Tamiri

Eca Kombi Kart Tamiri Kombilerde devreye girmesini sağlayan ve gerekli yerlere çalışması için sinyal veren elektronik kart bulunur. Kombinin anakartı da denilen bu parça bir çok sebepten dolayı arızalanabilir. Özellikle… Read more »

Eca Kombi Sıcak Su Vermiyor

Eca Kombi Sıcak Su Vermiyor Kombi bir yerin sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayan bir cihazdır. Eca kombi sıcak su vermiyor olması kullanıcıların en çok şikayet ettiği sorunlardan biridir. Kombi sıcak su… Read more »

Eca Kombi Neden Ateşleme Yapmaz

Eca Kombi Neden Ateşleme Yapmaz Kombi çalışma sistemine göre kombi eletronik kartın gerekli sistemleri devreye sokması ile ateşleme yapar ve eşanjördeki suyu ısıtır. Isıtılan suyun musluk ve peteklere gönderilmesi ile ihtiyacı karşılar. Eca… Read more »

Eca Kombi Petekler Isınmıyor

Eca kombi petekler ısınmıyor kombilerde en sık rastlanan şikayetlerden birisidir. Havaların soğumasıyla kullanıcılar kombiyi ısıtma konumunda çalıştırmakta, kombi petekler az ısıtıyor yada hiç ısıtmıyor şeklinde sorunlarla karşılaşmaktadırlar. Eca kombi petekler hiç ısıtmıyor… Read more »