Category Archives: Ferroli

Ferroli Kombi Özel Servis

Ferroli Kombi Özel Servis Kombilerde bulunan arızalar, yıllık kombi bakımları, petek temizliği ve parça değişimleri için özel servis hizmeti veren firmamızı Ferroli marka kombiler için de arayabilirsiniz. Servislerimiz adrese en… Read more »

Ferroli Kombi Prosestat Arızası

Ferroli kombi prosestat arızası nedir ? Kombi hava akış anahtarı da denilen prosestat kombi fanının çalışması ile hava akışını algılayarak bilgiyi karta gönderen parçadır. Ferroli kombi hava akış anahtarı arızası mevcut ise… Read more »

Ferroli Kombi Genleşme Tankı

Ferroli kombi genleşme tankı kombi içerisinde suyun basıncını dengeleyen içerisinde hava ve su bulunan parçadır. Bu tankın içindeki hava bittiği zaman, havası az olduğunda, patlamış veya delik olduğunda kombi arızaya geçip çalışmayabilir…. Read more »

Ferroli Kombi Sıcak Su Arızası

Ferroli Kombi Sıcak Su Arızası Kombiler ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlardır. Kombi çalıştırıldığında yaptığımız sıcaklık ayarına göre kullanım suyu vermelidir. Yazın yaz konumunda sadece sıcak su sağlarken kışın… Read more »

Ferroli Kombi Eşanjör Arızası

Ferroli Kombi Eşanjör Arızası Kombi eşanjörü ihtiyaç olan sıcak suyun sağlanmasında görevli önemli bir parçadır. Bazı kombiler tek bazıları çift eşanjörlüdür. Tek eşanjörlü kombilerde hem sıcak su hem ısıtma için… Read more »

Ferroli Kombi D1 Arızası

Ferroli kombi D1 arızası nedir ? Ferroli Econcept Tech, Ferroli DivaTech gibi bazı yeni nesil kombilerde dijital ekranda karşımıza çıkan bir uyarı kodudur. Aslında bir arıza kodu değildir. Çalışma anında olduğunu… Read more »

Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli kombi d2 arızası nedir ? Bazı dijital yeni model Ferroli kombilerde ekranda görüntülenerek karşımıza çıkan bir uyarı kodudur. Kombi çalıştırıldığında ısıtma komutu radyatör işaretinin üzerindeki sıcak hava lambasının yanması… Read more »

Ferroli Kombi F37 Arızası

Ferroli kombi F37 arızası nedir ? Ferroli kombi hata 37 kombide yetersiz tesisat basıncı sözkonusu olduğunda ekranda görüntülenen bir arıza durumudur. Ferroli kombi F37 hata kodu kombi su basınç seviyesinin… Read more »

Ferroli Kombi F04 Arızası

Ferroli kombi F04 arızası nedir ? Kombinin baca hattı ile alakalı arıza durumlarında ortaya çıkan arıza kodudur. Genellikle Ferroli kombi baca termostatı arızası mevcuttur. Ferroli kombi F4 arızası ile karşılaştıysanız… Read more »

Ferroli Kombi FH Arızası

Ferroli kombi FH arızası nedir ? Ferroli kombi FH arıza kodu veya herhangi bir arıza uyarısı değildir. Ferroli Econcept Tech ve benzeri bazı yeni yoğuşmalı kombilerde bekleme süresini belirten bir uyarıdır…. Read more »