Category Archives: Genel Arızalar

Kombi Kendi Kendine Çalışıyor

Kombi Kendi Kendine Çalışıyor ve kapanıyor ise cihazınızda bir problem vardır. Elektronik kart arızası veya devre sorunu vardır. Kombim Kapanmıyor sürekli çalışıyor! şikayetlerinizde bizi arayabilir servis yazdırabilirsiniz. Kombi Kendi Kendine… Read more »

Kombi Kendi Kendine Su Alıyor

Kombi Kendi Kendine Su Alıyor ise kullanıcıların doldurma musluğunu açık mı? Kapalımı kontrol etmesi gerekir. Kendi kendine su alıyor ve su akıtıyor bar saati devamlı yükseliyor şikayetleri devamlı karşılaşmaktayız. Sizinde… Read more »

Kombi İyonizasyon Arızası

Kombi İyonizasyon Arızası : alev yok arızasıdır. Kombi iyonizasyon elektrodu nasıl temizlenir sorusu elektrod zımpara ile temizlenmeli ve İyonizasyon Arızası genelde yanma odasındadır. Bazen elektrod eğilme veya yana kayma yaparak… Read more »

Her Marka Kombi Tamiri

Kombi Tamircisi olarak her marka Kombi tamiri garantili olarak, müşteri memnuniyetini öneme alarak her marka kombiyi tamir bakım onarım hizmeti vermekteyiz. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı istanbul avrupa… Read more »

Kombi 80 Derece Yanıp Sönüyor

Kombi çalıştırıldığında tesisata giden suyun sıcaklığı yüksek dereceye ulaştığında limit termostat cihazı korumak için kendisini kapatır ve kombi 80 derece yanıp sönmeye başlar. Bu arızanın giderilebilmesi için kombinin resetlenmesi ve bir süre beklenmesi… Read more »

Kombi 40 Derecede Isıtmıyor

Kombi kullanılan yerde kullanım yerinin izolasyonu çok önemlidir. İzolasyonun iyi yapılmış olması ve kullanım yerine uygun kombi seçilmiş olmalıdır. Kombi farklı ısı derecelerine ayarlanabilen bir cihazdır. Kullanıcı kaç derecede çalıştırırsa… Read more »