Category Archives: Genel Arızalar

Kombi Kendi Kendine Çalışıyor

Kombi Kendi Kendine Çalışıyor ve kapanıyor ise cihazınızda bir problem vardır. Elektronik kart arızası veya devre sorunu vardır. Kombim Kapanmıyor sürekli çalışıyor! şikayetlerinizde bizi arayabilir servis yazdırabilirsiniz. Bu tür arıza… Read more »

Kombi Kendi Kendine Su Alıyor

Kombi Kendi Kendine Su Alıyor ise kullanıcıların doldurma musluğunu açık mı? Kapalımı kontrol etmesi gerekir. Kendi kendine su alıyor ve su akıtıyor bar saati devamlı yükseliyor şikayetleri devamlı karşılaşmaktayız. Sizinde… Read more »

Kombi İyonizasyon Arızası

Kombi iyonizasyon Arızası : alev yok arızasıdır. Kombi iyonizasyon elektrodu nasıl temizlenir sorusu elektrod zımpara ile temizlenmeli ve İyonizasyon Arızası genelde yanma odasındadır. Bazen elektrod eğilme veya yana kayma yaparak… Read more »

Her Marka Kombi Tamiri

Her Marka Kombi Tamiri Kombi tamircisi olarak hizmet veren servislerimiz her marka kombi tamirine garantili olarak, müşteri memnuniyetini önem vererek tamir bakım onarım işlemleri yapmaktadır. Bizi arayarak kombinizdeki sorunu anlatıp… Read more »

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakart tamiri için bizi istanbul avrupa ve asya yakasında arayabilir servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yapılan kombi kart tamiri1 yıl garanti vermekteyiz. Kombi cihazlarında en çok arıza veren parçası olan elektronik… Read more »

Kombi 80 Derece Yanıp Sönüyor

Kombi 80 Derece Yanıp Sönüyor Kombi çalıştırıldığında tesisata giden suyun sıcaklığı yüksek dereceye ulaştığında limit termostat cihazı korumak için kendisini kapatır ve kombi 80 derece yanıp sönmeye başlar. Bu arızanın giderilebilmesi için kombinin… Read more »