Category Archives: İmmergas

İmmergas Kombi Oda Termostatı

İmmergas oda termostatı ile istediğiniz sıcaklığı ayarlayarak ortamın ısısını kontrol edebilirsiniz. Termostat sayesinde konforlu bir kullanım sağlar ve yakıt tüketimi açısından tasarruf edersiniz. İmmergas kombi kablosuz oda termostatı ve İmmergas kombi… Read more »

İmmergas Kombi Kullanım Kılavuzu

Kullanma kılavuzları kombinin özellikleri, gücü, panelin üzerindeki işaretler hakkında bilgi içerir. İmmergas kombi kullanım kılavuzu ile cihaz kullanımı hakkında teknik bilgi alabilirsiniz. Bazı basit kombi ayarlarını bu sayede rahatça yapabilirsiniz. Cihazınızda… Read more »

İmmergas Kombi Arıza Kodları

İmmergas kombi arıza kodları cihazınızın o anki sorunu hakkında size bilgi verir. Kullanıcı tarafından bir ayar mı yapılması gerekli, bir teknisyenin arıza tespiti mi yapması lazım bunu anlayabilirsiniz. Bazı durumlarda… Read more »

İmmergas Kombi Arızaları

İmmergas kombi çalışmıyor ; İmmergas kombi sorunu ile karşılaşıyorsanız ve cihaz çalışmıyorsa arızanın kaynağını bulabilmek için bazı kontrollerin yapılması gerekir. Öncelikle kombinin su basıncını kontrol ediniz. İmmergas kombi bar ayarı 1.5… Read more »