Category Archives: Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Faydaları

Kombi Bakımı Faydaları Periyodik kombi bakımları ve petek bakımları düzenli bir şekilde zamanında yaptırılmalıdır. Bu bakımlardan önce cihaz kontrolleri yapılıp arıza olup olmadığı kontrol edilmelidir. Daha büyük sıkıntılara yol açmadan… Read more »

Kombi Filtresi Nasıl Temizlenir

Kombi Filtresi Nasıl Temizlenir Kombi su ile çalışan bir cihazdır. Tesisattan gelen suyun kireçli olması cihaza zarar verebilmektedir. Bu sebeple kombide filtreler bulunur. Bunların belirli zamanlarda temizlenmesi gerekir ve filtrenin… Read more »

Kombi Eşanjör Temizliği

Kombi eşanjör temizliği , tıkanık eşanjörlerde uygulanmaktadır. Özel bir kimyasal ilaçla tıkanıklığı açılır. Kombi eşanjörünün temizliği için bizden destek alabilirsiniz. Petek ve kombi bakımı yapılmayan ve kuyu suyu kullanılan evlerde… Read more »

Kombi Bakım Ücreti

Kombi Bakım Ücreti fiyatlarımız piyasa değerinde uygun ve toplu kombi bakımları ise daha uygun bir fiyata düşmektedir. Kış aylarında rahat ve konforlu geçirmek için kombi bakımı ihmal etmeyiniz. Bakım sonrası da… Read more »

Kombi Bar Ayarı

Kombi Bar Ayarı Kombi Bar Ayarları en sık sorulan sorulardan biridir. Kombinin bar saati en düşük 1 bar en yüksek ise 2 bar’dır. Vaillant, Eca, Bosch, Baymak, Ariston gibi tüm… Read more »