Category Archives: Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Faydaları

Periyodik kombi bakımları ve petek bakımları düzenli bir şekilde zamanında yaptırılmalıdır. Bu bakımlardan önce cihaz kontrolleri yapılıp arıza olup olmadığı kontrol edilmelidir. Daha büyük sıkıntılara yol açmadan arızaların giderilmesi sonrasında… Read more »

Kombi Filtresi Nasıl Temizlenir

Kombi filtresi nasıl temizlenir resimde görüldüğü gibi fakat önce cihazın soğuksu vanasını kapatalım ve sonra kombinin içindeki suyu boşaltalım ve sonra dönüş filtresini söküp temizleyelim. Bu yapılan işlem kombi bakımlarında… Read more »

Kombi Eşanjör Temizliği

Kombi eşanjör temizliği, tıkanık eşanjörlerde uygulanmaktadır. Özel bir kimyasal ilaçla tıkanıklığı açılır. Kombi eşanjör temizliği için bizden destek alabilirsiniz. Petek ve kombi bakımı yapılmayan ve kuyu suyu kullanılan evlerde daha… Read more »

Kombi Bakım Ücreti

Kombi Bakım Ücreti fiyatlarımız piyasa değerinde uygun ve toplu kombi bakımları ise daha uygun bir fiyata düşmektedir. Kış aylarında rahat ve konforlu geçirmek için kombi bakımı ihmal etmeyiniz. Bakım sonrası da… Read more »

Kombi Bar Ayarı

Kombi Bar Ayarı Kombi Bar Ayarı en sık sorulan sorulardan biridir. Kombinin bar saati en düşük 1 bar en yüksek ise 2 bar’dır. Vaillant, Eca, Bosch, Baymak, Ariston gibi tüm… Read more »

Kombi Arızaları Petekler Isınmıyor

Kombi arızaları petekler ısınmıyor gibi arızalarda ısınmayan peteklerde sorun olabilir. Kombi çalışıyor fakat petekler ısınyıyor şikayetlerinde uzman kadro ile hızlı ve güvenilir servis olarak hizmetinizdeyiz. Marka ve modelleri; nitron,isofast,demrad,dolçevita,calora,eca,whiteplus,emko,etna,falke,fellini,ferroli,kalisto,lambert,leopard,lynx, nepto,neva, ocean,… Read more »