Category Archives: Vaillant

Vaillant Hata kodları

Vaillant Hata kodları ve çözümleri hakkında vaillant vuw, turbotec, ecotec, ecofit gibi dijital kombilerinin tüm arızaları ve arıza kodlarını sizler için sıraladık… Vaillant Hata Kodları Vaillant Kombi bir arıza kodu… Read more »

Bursa Vaillant Servisi

Bursa Vaillant Servisi, Noktası olarak, deneyimli ve profesyonel kadromuzla, Bursa’ nın tüm bölge ve semtlerine kombileriniz için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bursa Vaillant Kombi Servisi en uygun bakım hizmeti vermektedir…. Read more »

Vaillant Kombi Özel Servis

Vaillant Kombi Özel Servis İstanbul’da bulunan semtler için özel kombi arıza servis hizmeti veren firmamız kombi arızalarını, kombi bakımlarını, petek temizliğini aynı gün içerisinde doğru ve düzgün bir şekilde yapmaktadır…. Read more »

F29 Vaillant Boiler Fault

F29 Vaillant Boiler Fault If your boiler is showing the F29 Vaillant error code, boiler does not work. This fault is ignition attemps fail. The flame goes off when operation of… Read more »

Vaillant Boiler F22 Fault

Vaillant Boiler F22 Fault Boiler F22 fault code is usually  problem of insufficient  water pressure  on Vaillant boilers. If the pressure drops below 0.6 bar, the boiler will lockout and doesn’t… Read more »

Vaillant Kombi Arızaları

Kullanıcıların çok sık karşılaştığı bazı Vaillant kombi arızaları ve şikayetleri aşağıdaki gibidir. Vaillant Kombi Arızaları   Vaillant kombi yeşil ışık yanıp sönüyor ? Vaillant kombide sıcak su musluklarından birisinin açık… Read more »

Vaillant Kombi F 75 Hata Kodu

Vaillant kombi F 75 hata kodu kombide yetersiz su olduğu zaman, Vaillant basınç sensör arızası ve Vaillant devirdaim pompası arızası varsa  meydana gelen bir hata kodudur. Normal şartlarda su basıncının 1.5… Read more »

Vaillant Kombi Regülatörü

Vaillant Kombi Regülatörü Kombi regülatörü şebeke elektriğindeki voltaj düşmesi ve artması durumlarında voltajı düzenleyerek kombiyi koruyan bir cihazdır. Delta kombi regülatörü, Reguline kombi regülatörü ve benzeri birçok voltaj düzenleyici bulunmaktadır. Kombi regülatörü takılı olmayan bir… Read more »

Vaillant Kombi Havası Nasıl Alınır

Vaillant Kombi Havası Nasıl Alınır Kombiler petek tesisatında suyun çevrilmesi ile ısınmasını sağlayan cihazlardır. Kombi petekleri bakım temizlik işlemleri, arıza nedeniyle tesisatta tadilat yapılması gibi durumlarda tesisatta hava oluşur. Kombi peteklerinin… Read more »

Vaillant Kombi Petekleri Isıtmıyor

Vaillant Kombi Petekleri ısıtmıyor ise bunun sebebi kombiden kaynaklı veya peteklerden kaynaklı olabilir. Vaillant kombi petekleri ısınmıyor ise kombi kontrol edilmelidir. Kombi sıcak su veriyor mu, kombi peteklere az da olsa… Read more »