Monthly Archives: Ekim 2014

Kombi Kendi Kendine Çalışıyor

Kombi Kendi Kendine Çalışıyor ve kapanıyor ise cihazınızda bir problem vardır. Elektronik kart arızası veya devre sorunu vardır. Kombim Kapanmıyor sürekli çalışıyor! şikayetlerinizde bizi arayabilir servis yazdırabilirsiniz. Bu tür arıza… Read more »

Kombi Çalışma Prensibi

Kombi çalışma prensibi olarak kat kaloriferi ve şofbenlerin sağladığı ısıtma işlemlerini tek bir cihazda birleştiren sisteme sahiptir. Bu avantajı ile kombiler kullanıcıların hem konforlu bir şekilde ısınmasını hem de sıcak su ihtiyacını… Read more »

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Kombi Arıza Kodları Baymak kombi kullanıyorsanız, cihazın arıza yaptığı durumlarda LCD ekranda arıza kodları ile sorunun ne olduğunu ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Baymak kombi arıza kodları; hangi arızada ne yapmak… Read more »

Baymak Baxi Main 24 fi

Baymak baxi main 24 fi arızaları ve kullanımı, özellikleri hakkında teknik bilgi ve kombi servisi almak istiyorsanız bizi arayabilir ve destek alabilirsiniz.  Kombi ayarları, doğru çalıştırma ve kombi su basma… Read more »

Kombi Kendi Kendine Su Alıyor

Kombi Kendi Kendine Su Alıyor ise kullanıcıların doldurma musluğunu açık mı? Kapalımı kontrol etmesi gerekir. Kendi kendine su alıyor ve su akıtıyor bar saati devamlı yükseliyor şikayetleri devamlı karşılaşmaktayız. Sizinde… Read more »

Baymak Kombi Ses Yapıyor

Baymak Kombi Ses Yapıyor Baymak kombiler çalışırken ses yapıyor sizi rahatsız ediyor ise fan motoru revizyon olması gerekebilir. Bu durumlarda aşırı gürültülü çalışan baymak cihazınız zamanla hiç çalışmaz ve arızaya… Read more »

Baymak Kombi 40 Derece Yanıp Sönüyor

Baymak Kombi 40 Derece Yanıp Sönüyor ise aşırı ısınma çihaz kendinini devre dışı bırakmış demektir. Bu arıza durumunda kombi çalışmaz kontrol edilmelidir. Bir kaç kez resetlemeyi deneyebilirsiniz. Arızanın devam etmesi… Read more »

Baymak Kombi 80 Derece Yanıp Sönüyor

Baymak Kombi 80 Derece Yanıp Sönüyor ise kalorifer ntc ısı sensörü arızalı olduğunu ve değişmesi gerektiğinine işaretttir. Fakat bazı durumlarda bu 80 lambasını yaktığı durumlarda olabiliyor. Mesela elektronik kart arızası… Read more »

Baymak Kombi 60 Derece Yanıp Sönüyor

Baymak kombi 60 derece yanıp sönüyor ise kombinizin su basıncını kontrol ediniz. Eğer su basınçı 1’in altındaysa cihazda su az demektir. Su basıncının 1-1.5 arasında olması gerekir. Yeterli basınca kadar… Read more »