2018’de Para Kazandıracak İş Fikirleri

"2018’de Para Kazandıracak İş Fikirleri"

2018’de Para Kazandıracak İş Fikirleri

2018’de Para Kazandıracak İş Fikirleri

giysi ile dizüstü bilgisayar

2018’de Para Kazandıracak İş Fikirleri

Fazladan para kazanmak için yetersiz misin? Faturaları ödenmek için maaş kontrolünden maaş kontrolüne uzanıyor musunuz? Daha yüksek ödeme yapan bir tam zamanlı pozisyon aramaya hazır değilseniz veya programınıza kalıcı bir yarı-zamanlı iş eklemeyi taahhüt etmek istemiyorsanız , esnek bir yan iş düşünün. İstediğiniz kadar ya da az miktarda çalışabilirsiniz. Programınızı, kazançlarınızı artırmak istediğiniz tutara göre ayarlaya bileceksiniz ve öz geçmişinizi güçlendirecek bazı yeni becerilere sahip olacaksınız .

2018’de para kazanmanın birçok farklı yolu vardır . Seçenekler, evde beslenen hayvan otururken veya çocuk bakımı gibi geleneksel konumlardan Uber için sürüş veya bir çevrimiçi perakendeci olma gibi yeni esnek çalışma seçeneklerine kadar uzanır.

2018’de Para Kazandıracak İş Fikirleri

İşte bazı ekstra gelir ihtiyacınız olduğunda göz önüne almanız gereken 15 kazandıracak fikirler Alınması kolay, işe almak için ek eğitim veya eğitim almanıza gerek yoktur ve ne zaman çalışmak istediğinize karar verebileceğiniz işlerdir.

1. Sürüş Paylaşımı / Teslim Sürücüsü

Güvenilir bir aracınız varsa ve kasabadaki yolunuzu biliyorsanız, sürüş paylaşımına izin verilen tüm şehirlerde sürücüler için açıklıklar vardır. Başka bir seçenek Amazon gibi şirketler için paketler sunmaktır. Esnek bir zaman çizelgesi hazırlayıp nakit para kazanmak için aracınızı kullanabileceksiniz. UPS yarı zamanlı pozisyonlar için sürücüleri ve sürücü yardımcılarını çalıştırır. Bulunduğunuz yerdeki sürüş, teslimat ve teslim yardımcı işleri hakkında şirket web sitelerini kontrol edin. Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan online olarak hızlı ve kolay bir şekilde başvurabilirsiniz.

  1. Amazon Flex
  2. Uber
  3. lyft
  4. Juno
  5. Roadie
  6. GÜÇ KAYNAĞI

2. Evde Yardımcı / Kişisel Asistan

Evin çevresinde kullanışlı mısın? Bir şeyler düzeltebilir misin? Temizlik ve organize etmeyi sever misin? Task Rabbit , hizmetlerinizi sunarken kullanabileceğiniz bir sitedir. Onaylandıktan sonra, sizi ilgilendiren işleri bulmak için uygulamayı kullanabileceksiniz. Ayrıca ek gösteriler bulmak için Craiglist’i ve sözlü ifadeyi kullanabilirsiniz.

3. Bakıcı Veren

Bakıcılık her zaman talep, ve yaşlı bakımı hızlı büyüyen bir alan. Esnek saatlerde daima pozisyonlar vardır. Seçenekler arasında bakıcılık hizmeti için çalışmak veya kendi işlerinizi güvence altına almak da dahildir. Her iki durumda da, doluluk durumunuzu programınıza göre ayarlaya bileceksiniz. Bir bebek bakıcılığı işi nasıl yapılacağı aşağıda açıklanmıştır .

4. Evcil Hayvan Bakıcısı veya Köpek Gezici

Evcil hayvanları insanlara tercih ederseniz, evcil hayvan otururken para kazanmanın ideal bir yolu olur. Köpek bakım evinde veya yatılı bir tesiste çalışabilir ya da serbest meslek sahibi olabilirsiniz. Başlamak için bir yol, tavsiyeleri sıraya koymak için aileniz, arkadaşlarınız, komşularınız ve evcil hayvanınızla birlikte kontrol etmektir.

5. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Müşteri hizmetleri en hızlı büyüyen mesleklerden biridir. Çevrim içi ve kişi içi pozisyonlar için işe alınmak için pek çok fırsat bulacaksınız. Günlük işlerinizde çalışmanız gerekiyorsa, akşam ve hafta sonu işleri bol miktarda bulunur. İşte en iyi 10 müşteri hizmetleri işi ve bunlardan birini yükleme hakkında bilgi.

6. Serbest Çalışma Görevlisi Alın

Maaş kontrolünüz kesmiyorsa ve doğru becerilere ve zamana sahipseniz, banka hesabınızı ve öz geçmişinizi artırmak için serbest çalışabilirsin. Tam zamanlı serbest çalışmayı düşünmüş olabilirdiniz . Durum buysa, bazı yan konser yapmak, serbest mesleğe geçişin anlamlı olup olmadığını görmek için iyi bir yoldur.

7. Ekstra Alanınızı Kiralayın

Başka bir serbest meslek seçeneği ekstra alan kiralamaktır. Kullanmadığınız bir boş oda, garaj veya depolama alanınız var mı? Mülkünüzü pazarlamak için kiralamaya ayrılmış sitelerden birini kullanın.

8. Eşyalarınızı Satın

Kıyafetler, ayakkabılar, poşetler ve diğer aksesuarlarla dolu bir dolapınız varsa, biraz boşluk bırakabilir, dolabınızı küçültebilir ve ihtiyacınız olmayan şeyleri satarak para kazanabilirsiniz. Kullanılmış giysileri satmaya adanmış eBay veya çevrimiçi sitelerden birini kullanın veya mesela sonsuza dek giymediğiniz kıyafetleri satmak için sahibinden veya letgo gibi bir uygulama kullanın

9.Öğretmenlik

Öğretmen olmak için gelişmiş bir kolej derecesine sahip olmanız gerekmez. Kolej öğrencileri genellikle ilkokul ve lise öğrencilerini veya akran öğretmenleri olarak eğitilmek için işe alınırlar ve daha eski adaylar için bir konunun lisans derecesi okul öncesi, akşamları ve hafta sonları için ders işlerini sıralamanıza yardımcı olabilir. Lise ve ilköğretim işleri için okul bölgenizdeki rehberlik bürosuna ve kampüs pozisyonları için kariyer ya da öğrenci istihdam bürosuna danışın.