Alarko Kombi Ateşleme Yapmıyor

"Alarko Kombi Ateşleme Yapmıyor"

Alarko Kombi Ateşleme Yapmıyor

Alarko Kombi Ateşleme Yapmıyor

Alarko Kombi Ateşleme Yapmıyor

Alarko kombi ateşlemiyor ne yapabilirim ?

Alarko kombi ateşleme yapmıyor ise kullanıcı bazı kontrolleri yapmalıdır. Kontrol sonrası cihazı çalıştıramazsanız bir kombi servisi arayarak telefon veya arıza tespit desteği alınız.

  • Bina girişindeki gaz vanasını kontrol ediniz kapalıysa açınız.
  • Kombi yanındaki gaz vanasını kontrol ediniz kapalıysa açınız.
  • Kombinin elektrik bağlantısını kontrol ediniz.
  • Kombiyi resetleyerek tekrar çalıştırınız.

Alarko kombi ateşleme kartı fiyatları, Alarko kombi ateşleme arızaları, Alarko kombi gaz valf arızası, Alarko kombi elektronik kart arızası, Alarko kombi ateşleme kartı arızası, Alarko kombinin ateşleme yapmaması, Alarko Kombi Ateşleme Yapmıyor, Alarko kombi ateşlemiyor, Alarko kombi neden ateşleme yapmaz,

Alarko Kombi Ateşleme Yapmıyor

Alarko kombi neden ateşleme yapmaz ?

Alarko kombinin ateşleme yapmaması kombiden kaynaklı ise kesinlikle kullanıcı müdahale etmemeli, bir teknisyen desteği almalıdır. Teknisyen tarafından yapılan arıza tespiti sonucunda kombinizde Alarko kombi gaz valf arızası, Alarko kombi elektronik kart arızası, Alarko kombi ateşleme kartı arızası mevcut olabilir. Düşük ihtimalle farklı arıza durumlarıda çıkabilir bu sebeple cihazın görülmesi gereklidir.

Notlar: alarko kombi ateşleme sorunu, alarko serena kombi ateşleme yapmıyor, alarko kombi sıcak su ateşleme yapmıyor

Alarko kombi ateşleme kartı fiyatları, Alarko kombi ateşleme arızaları ve parça fiyatları için çağrı merkezimizi arayarak aynı gün için servis kaydı bırakabilir, teknik bilgi alabilirsiniz.