Alarko Kombi Çeşitleri

"Alarko Kombi Çeşitleri"

Alarko Kombi Çeşitleri

Alarko Kombi Çeşitleri

Alarko Kombi Çeşitleri

Alarko Seradens Tam Yoğuşmalı Kombi, Alarko Harmony-D Kombi, Alarko Trendy-D Dekoratif Kombi, Alarko Serena SR 27 Hermetik Kombi, Alarko Serena SR 20 Hermetik Kombi, Alarko Kombi Çeşitleri, Alarko kombi cihazları, Alarko Serena Hermetik Kombi, Alarko Serena Bacalı Kombi,

Alarko Kombi Çeşitleri

 

Alarko Serena Hermetik Kombi, Alarko Serena Bacalı Kombi :

Doğalgaz veya LPG ile çalışabilen kullanımı oldukça basit eski model bir Alarko kombidir.

Alarko Serena SR 20 Hermetik Kombi, Alarko Serena SR 27 Hermetik Kombi : Yeni nesil Alarko kombi olan bu modeller daha küçük boyutlara ve daha geniş özelliklere sahiptir. Doğalgaz ve LPG ile çalışabilmektedir.

Alarko Trendy-D Dekoratif Kombi : Kullanıcılara tasarım olarak kişisel renk seçme şansı tanıyan bu model kombiler bitermik ısı eşanjörü ile yüksek verim ve sessiz çalışma özelliklerine sahiptir.

Alarko Harmony-D Kombi : Monotermik ısı eşanjörü ile yüksek üretim kapasitesine ve donmaya karşı özel koruma sistemine sahip Alarko modelidir.

Alarko Seradens Tam Yoğuşmalı Kombi : Premiks yanma teknolojisi ile yüksek verim sağlayan bu model kombiler üstün yoğuşma teknolojisi ile düşük enerji kullanan sisteme sahiptir.

Alarko kombi modelleri hakkında bilgi almak, kullandığınız Alarko kombi kullanımı ve arızaları hakkında danışmak için destek hattımızı arayabilirsiniz.