Alarko Kombi Devirdaim Pompası

"Alarko Kombi Devirdaim Pompası"

Alarko Kombi Devirdaim Pompası

Alarko Kombi Devirdaim Pompası

Alarko kombi devirdaim pompası kombi kapalı sistemi içerisinde suyun sürekli çevrim yapmasını sağlayan motordur. Kombinin çalıştırılması ile devreye girer, eğer çalışmaz ise, arızalı veya sıkışmış olursa kombi çalışmaz arızaya geçer. Alarko kombi devirdaim motoru ile alakalı tüm arıza durumlarında firmamızı arayarak gününde servis hizmeti alabilirsiniz.

Alarko kombi motoru arızaları, Alarko kombi Wilo pompa, Alarko kombi Grundfos pompa, Alarko Kombi Devirdaim Pompası, Alarko kombi devirdaim motoru, Alarko kombi sirkülasyon pompası arızası,

Alarko Kombi Devirdaim Pompası

Alarko kombi sirkülasyon pompası arızası nasıl anlaşılır ve ne yapılmalıdır ?

Kombi çalıştırıldığında hiç çalışmıyorsa, kombi çalışmaya başladıktan bir süre sonra hararete kalkıyor yani aşırı ısınıyorsa, kombiyi çalıştırdığınızda sigorta atıyor ise kombi devirdaim pompa arızası mevcut olabilir. Bu arıza durumlarında kullanıcı bir servis çağırmalıdır. Arıza çözümü olarak pompanın değiştirilmesi en sağlıklı çözümdür. Pahalı bir parça olduğundan dolayı imkan varsa daha düşük masrafla tamir edilerekte arıza giderilebilir.

Alarko kombi Grundfos pompa ve Alarko kombi Wilo pompa olmak üzere modellere göre değişebilen iki çeşit pompa vardır. Bu parçaların değişimi veya tamir işlemi için 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Alarko kombi sirkülasyon pompası fiyatları

Alarko kombi motoru arızaları ve fiyatları için çağrı merkezimizi arayıp servis kaydı bırakarak en hızlı çözümü en uygun fiyatlara alabilirsiniz.