Şişli Alarko Servisi

"Şişli Alarko Servisi"

Şişli Alarko Servisi

Şişli Alarko Servisi

Alarko kombi E01 hata kodu ve hata çözümleri hakkında bilgi almak ve servis kaydı bırakmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Şişli Alarko Servisi kombi arıza tamir bakım için bizi arayabilirsiniz.

Alarko kombi E01 hata kodu nedir ?

Kombiye gaz gelmediği durumlarda ortaya çıkan arıza kodudur. Alarko kombi e01 hatası ile karşılaştığınızda gazın kesik olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Gaz kesik değil fakat gaz vanaları kapalı unutulmuş olabilir buna da bakılmalıdır. Kombiyi çalıştırdığınızda kombi devreye girer fakat ateşleme sırasında gaz gelmediği için alev oluşmaz ve cihaz kendisini durdurur arızaya geçer. Tüm kontrollerinize rağmen kombi hala arıza veriyorsa bir servis çağırarak teknisyen kontrolü yaptırmalısınız.

Alarko kombi E1 hatası kaynağı, Alarko kombi e01 hatası, Alarko kombi anakart arızası, Alarko kombi ateşleme kartı arızası, Alarko kombi gaz valf arızası, Alarko Kombi E01 Hata Kodu, Alarko Serena kombi E01 hatası, Alarko kombi arızaları, Alarko kombi E1 hatası kaynağı,

Alarko Kombi E01 Hata Kodu

 

Alarko kombi E1 hatası kaynağı nedir ?

Kombi sisteminden kaynaklı bu arıza durumlarında Alarko kombi gaz valf arızası, Alarko kombi ateşleme kartı arızası, Alarko kombi anakart arızası mevcut olabilir. Gaz geliyor fakat ateşleme gerçekleşmediği için sistem hata vermektedir. Arızalı olan parça belirlenip değiştirilerek veya tamir edilerek arıza giderilir.

Alarko Serena kombi E01 hatası, Alarko kombi arızaları için çağrı merkezimizi arayarak teknik bilgi alabilirsiniz. Tüm servis ihtiyaçlarınız için servis kaydı bırakabilirsiniz.