Alarko Kombi Eşanjör

"Alarko Kombi Eşanjör"

Alarko Kombi Eşanjör

Alarko Kombi Eşanjör

Alarko kombi eşanjör nedir ?

Eşanjör ihtiyaç duyulan sıcak suyun ısıtılmasını sağlayan kombi içerisindeki ana parçalardan birisidir. Tek eşanjörlü Alarko kombi de hem kalorifer suyu hem de kullanım suyunu ısıtmakta, Çift eşanjörlü Alarko kombi de ise kullanım suyunu ayrı ısıtma özelliği bulunmaktadır. Brülörün yanması ile eşanjör içerisinden geçen su ısıtılır.

Alarko kombi eşanjör fiyatları, Alarko Serena kombi eşanjör fiyatı, Alarko kombi eşanjör tamiri, kombi eşanjör arızası, Alarko kombi bakımı ve petek bakımı, Alarko kombi eşanjör arızası, Alarko Kombi Eşanjör, Alarko kombi eşanjör nedir, Tek eşanjörlü Alarko kombi, Çift eşanjörlü Alarko kombi,

Alarko Kombi Eşanjör

Alarko eşanjör arızası neden gerçekleşir ?

Öncelikle uzun süredir Alarko kombi bakımı ve petek bakımı yaptırılmadığı durumlarda kirli suyun dolaşması, kireçlenme ve tıkanma gibi durumlar kombi eşanjör arızası meydana getirebilir. Bu sebeple bakımları düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye ederiz. Kombi içerisindeki tesisat basıncının yüksek olması sebebiyle çatlama veya kaçak oluşma ihtimali vardır. Aşırı soğuk havalarda donma sebebiyle yine çatlama patlama gibi durumlarla karşılaşılmaktadır.

Alarko kombi eşanjör tamiri yapılabilir mi ?

Kombi eşanjörünün tamiri mümkün değildir. Arıza tespiti sonucunda eşanjör arızası bulunmuş ise eşanjör test edilmeli çalışmıyorsa yenisi ile değiştirilmelidir.

Alarko Serena kombi eşanjör fiyatı, Alarko kombi eşanjör fiyatları için firmamızı arayarak en uygun fiyatları ve gününde arıza çözümü alabilirsiniz.