Alarko Kombi Gaz Valfi

"Alarko Kombi Gaz Valfi"

Alarko Kombi Gaz Valfi

Alarko Kombi Gaz Valfi

Alarko kombi gaz valfi nedir ?

Kombiye gelen doğalgazı hava ile karıştırarak brülöre gönderen parçadır. Brülöre gönderilen karışım ateşleme trafosu ile yakılır ve alev oluşur. Kombi çalıştığı sürece kombide istenilen ayarlara göre sürekli olarak gaz valfi bu ihtiyacı karşılar. Isınmanın yetersiz olduğu veya patlamalı yanma durumlarında Alarko kombi modülasyon ayarı gaz valfi üzerinden yapılır. Alarko kombi gaz vanası arızalı olduğu durumlarda alev oluşmaz kombi çalışmaz.

Alarko kombi gaz valfi fiyatı, Alarko kombi ateşleme kart arızası, Alarko kombi ateşleme trafo arızası, Alarko kombi gaz valf arızası, Alarko kombi çalışmıyor, Alarko kombi ateşleme yapmıyor, Alarko kombi gaz valfi arızalı, Alarko Kombi Gaz Valfi, Alarko kombi modülasyon ayarı gaz valfi,

Alarko Kombi Gaz Valfi

 

Alarko kombi ateşleme yapmıyor ve Alarko kombi çalışmıyor ise arıza kaynağı nedir ?

Kombiye gaz gelmediği için bu durum yaşanabilir. Gaz vanaları ve doğalgazın kesik olup olmadığı kontrol edilmelidir. Gaz geldiği halde çalışmıyorsa Alarko kombi gaz valf arızası, Alarko kombi ateşleme trafo arızası, Alarko kombi ateşleme kart arızası mevcut olabilir. Kontrol edilerek ayarları yapılmalı, arızalı ise değiştirimelidir.

Alarko kombi gaz valf fiyatı ve servis montaj ücretleri hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda aynı gün için servis kaydı oluşturularak arıza çözümü sağlamaktayız.