Mecidiyeköy Alarko Servisi

"Mecidiyeköy Alarko Servisi"

Mecidiyeköy Alarko Servisi

Mecidiyeköy Alarko Servisi

Alarko kombi İşaretleri ve Alarko kombi kullanımı hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz. Mecidiyeköy Alarko Servisi kombi tamiri arıza bakım için arayabilirsiniz.

Alarko Kombi Işaretleri

Alarko kombi kullanımı hakkında Alarko kombi kullanım kılavuzunu kullandığınız modele göre sitemizden indirerek inceleyebilirsiniz.

Alarko kombi İşaretleri genel olarak tüm kombi ve modellerde aynı olanları aşağıda görebilirsiniz. Kombi modellerine göre farklı özellikle işaretler ve ayar düğmeleri bulunabilir. Kullandığınız kombi hakkında bilmediğiniz veya çözemediğiniz arıza durumları, arıza kodları veya uyarı işaretleri hakkında bize danışabilirsiniz.

Alarko Kombi İşaretleri

 

Alarko Kombi Işaretleri, Alarko kombi ikaz ışıkları, Alarko kombi kırmızı ışık, Alarko kombi ikaz lambası, Alarko kombi alev işareti, Alarko kombi kış konum işareti, Alarko kombi yaz konum işareti, Alarko kombi reset düğmesi, Alarko kombi açma kapatma düğmesi, Alarko Kombi İşaretleri, Alarko kombi kullanımı, Alarko kombi kullanım kılavuzu,

Alarko kombi açma kapatma düğmesi

Alarko kombi reset düğmesi

Alarko kombi reset düğmesi, Cihaz kendisini koruma amacıyla bazı durumlarda kendisini durdurur. Bu durumlarda kombiyi resetlemek gerekir.

Alarko kombi musluk işareti

Alarko kombi yaz konum işareti, Kombi bu konumda çalıştırıldığında sadece sıcak musluk suyu ihtiyacı karşılanır.

Alarko kombi petek işareti

Alarko kombi kış konum işareti, Kombi bu konumda çalıştırıldığında hem ısıtma hemde sıcak su ihtiyacı sağlanır.

Alarko kombi alev işareti

Alarko kombi alev işareti, Kombi çalıştığı sürece aktif olur.

Alarko kombi alev yok işareti

Alarko kombi ikaz lambası, Alarko kombi ateşleme arızalarında ve çalışmadığı zaman uyarı verir.

Alarko kombi kırmızı ışık arıza durumlarında uyarı amaçlı olarak yanan ışıktır. Alarko kombi ikaz ışıkları ve kombi arıza durumları hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Gününde arıza tespiti ve aynı gün içinde arıza giderme hizmeti sağlamaktayız.

Sizden gelen sorularınız: alarko kombi arıza işaretleri, alarko kombi üzerindeki işaretler, alarko kombi işaretleri