Alarko Kombi Oda Termostatı

"Alarko Kombi Oda Termostatı"

Alarko Kombi Oda Termostatı

Alarko Kombi Oda Termostatı

Alarko kombi oda termostatı kombi kullanımında istenilen sıcaklığın daha iyi ayarlanabilmesi ile daha iyi konfor veren ve yakıt tüketimi açısından tasarruf sağlayan, ortam sıcaklığını kontrol eden bir cihazdır. Alarko kombi uyumlu oda termostatı olarak General oda termostatı, Honeywell oda termostatı, Siemens oda termostatı gibi bir çok marka bulunmaktadır. Alarko kombi kablosuz oda termostatı veya kablolu oda termostatı olmak üzere iki çeşittir. Tercih ettiğiniz çeşit ve markaya göre bir kombi oda termostatı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kombi oda termostatı nasıl kullanılır ?

Termostat manuel veya otomatik olmak üzere istenilen konumda kullanılabilir. Manuelde istenilen ortam sıcaklığı değer olarak girilerek çalıştırılır. Otomatik çalışma da ise istenilen değerlerde program ayarlanarak çalıştırılır. Dijital oda termostatlarında haftanın her gününe ayrı program yapılabilir. Termostatlarda konfor modu, ekonomi modu, tatil modu gibi seçenekler bulunmaktadır.

General HT300 Kablosuz Oda Termostatı, General HT300 Oda Termostatı, Alarko kombi oda termostatı fiyatı, Kombi oda termostatı, Alarko kombi kablosuz oda termostatı, Siemens oda termostatı, Honeywell oda termostatı, Alarko Kombi Oda Termostatı, Alarko kombi uyumlu oda termostatı, General oda termostatı,

Alarko Kombi Oda Termostatı

Örnek olarak aşağıdaki oda termostat kullanma kılavuzlarını inceleyebilirsiniz.

General HT300 Oda Termostatı

General HT300 Kablosuz Oda Termostatı

Alarko kombi oda termostatı fiyatı ve montaj işlemleri hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak bilgi ve servis alabilirsiniz.