Alarko Kombi Petekleri Isıtmıyor

"Alarko Kombi Petekleri Isıtmıyor"

Alarko Kombi Petekleri Isıtmıyor

Alarko Kombi Petekleri Isıtmıyor

Alarko Kombi Petekleri ısıtmıyor

Alarko Kombi Petekleri Isıtmıyor çok sık rastlanan genel bir şikayettir. Soğuk kış aylarında kombinin yetersiz olması, ortam izolasyonunun iyi olmaması, peteklerin eski bakımsız olması, kombi ve petek arıza durumları gibi bir çok sebeple ısınma problemi yaşanmaktadır. Yeterli verim alınmadığı için kombiler daha yüksek derecede çalıştırılmakta ve yüksek tüketime, masrafa yol açmaktadır.

Alarko kombi petek bakımı, Alarko kombi arızaları, Alarko kombi ve petek bakım ücreti, Alarko kombi petek bakımı, Alarko kombi bakımı, Alarko kombi pompa şalter arızası, Alarko Kombi Petekleri ısıtmıyor, Alarko kombi petekleri ısınmıyor, Alarko kombi devirdaim pompa arızası,

Alarko Kombi Petekleri Isıtmıyor

Alarko kombi petekleri ısıtmıyor sebebi nedir ?

Kombiden kaynaklı arıza sebebiyle Alarko kombi petekleri ısınmıyor ise cihaz ve petekler kontrol edilmelidir. Kombi çalışıyor fakat petekler hiç ısınmıyorsa kombi petek konumunda çalışmıyor demektir. Alarko kombi devirdaim pompa arızası, Alarko kombi pompa şalter arızası mevcut olabilir. Kombi çalışıyor fakat yeteri kadar petekler ısınmıyor ise Alarko kombi bakımı, Alarko kombi petek bakımı yaptırılmalıdır. Bazı durumlarda petek hava yaptığı için ısınmaz. Alarko kombi hava alma işlemi ile peteğin havasını alarak basitçe bu sorunu çözebilirsiniz.

Bazı durumlarda kullanıcı uzak olan peteğin ısıtmamasından şikayetçi olur. Yakın olan petekler normal ısınıyorken uzak olan petek kombinin yetersiz kalması nedeniyle az ısınabilir. Bu tür durumlarda peteklerin reglaj ayarı ( petek vanalarını kısarak ) ile biraz daha iyi ısınmasını sağlayabilirsiniz.

Alarko kombi petek bakım ücreti, Alarko kombi arızaları için firmamızı arayarak çözüm hakkında bilgi ve servis alabilirsiniz.