ANKARA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

"ANKARA BEYAZ EŞYA SERVİSİ"

ANKARA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

ANKARA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Beyaz eşya buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinası başta olmak üzere her evde bulunan bazı elektronik aletleri de kapsar. Günlük yaşamda yoğun olarak kullanılan bu cihazlar her geçen gün daha da geliştirilmekte, beyaz eşya marka ve modelleri sürekli artmaktadır. Artan kullanım ile teknik arıza bakım servis ihtiyacı da sürekli bulunmaktadır. Beyaz eşya temizliği, bakımı ve nakliyat işlemleri sürekli talep edilmektedir.  Bu talebi karşılamak için yetkili ve özel olmak üzere beyaz eşya teknik servis hizmeti , sıfır ve ikinci el beyaz eşya satışı yapan birçok firma bulunmaktadır.

Firmamız da bu sektörde İstanbul beyaz eşya servisi olarak 10 yılı aşkın süredir sahip olduğu tecrübesiyle; beyaz eşya yedek parça temini ve teknik arıza giderme konusunda geniş servi ağı ve kaliteli personelleri ile siz değerli müşterilerimize özel hizmet vermektedir.

Beyaz eşya arızaları ve çözümleri hakkında yapılması gerekenler teknik bilgisi yüksek çalışanlarımız tarafından öncelikle bilgi olarak sizlere aktarılmaktadır. Teknik destekle birlikte servis talep ederseniz beyaz eşya ustası tarafından en kısa zamanda arıza tespiti yapılarak, parça temini ve arızanın giderilmesi en uygun fiyatlara sağlanmaktadır.

İstanbul’un tüm semtlerinden bizi, beyaz eşya elektronik kart tamiri, beyaz eşya yedek parça değişimleri, arıza bakım işlemleri, cihazın montajı ve kurulumu için arayabilirsiniz. Özel servis olarak yaptığımız tüm işlemler kayıt altına alınmakta ve firma garantisi kapsamındadır. Kullandığınız cihazların arızalarını çözerek sizlere yardımcı olmak bizi sürekli ileriye taşımakta ve kapasitemizi her geçen gün arttırmaktayız.

Hizmet verdiğimiz ürünler ;

Çamaşır Makinası, giysilerin temizlenmesi ve bazı modellerde kurutulmasını da sağlayan cihazdır. Arızalarında iyi yıkamaması, çok sesli çalışması, su kaçırması, giysilere zarar vermesi gibi sorunlarla karşılaşılabilir.

Bulaşık Makinası, birçok mutfak gerecinin yıkanması ve kurutulması için kullanılır. Arızaları çok sesli çalışmaya, çizilmelere, su kaçırmasına sebep olabilmektedir.

Buzdolabı, yiyeceklerimizin taze kalması ve soğutulmasını sağlar. Arızalarında yiyeceklerin bozulması, koku oluşması, ses, buzlanma gibi sorunlar çıkmaktadır.

Kombi, ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan bir konfor cihazıdır. Arızalarında sıcak su vermemesi, peteklerin ısınmaması gibi şikayetler ortaya çıkar.

Klima, genellikle sıcak havalarda serinlemek ve ortam havasının iyileştirilmesi için kullanılan bir cihazdır. Arızalarında ses yapması, koku yapması, soğutmaması gibi sorunlar oluşur.

Fırın, Televizyon, Elektronik ev eşyaları da birçok ihtiyacı karşılayan günlük kullanım ürünleridir.

İhtiyacınız olan servisi almak için çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakmanız yeterlidir. Bulunduğunuz semte en yakın olan servis aracımız en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.