ANKARA BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

"ANKARA BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ"

ANKARA BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

ANKARA BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

Bulaşık makinesi, evlerde mutfak gereçlerinin daha hızlı yıkanması ve bu sırada daha az su kullanımı ile ekonomi sağlayan hayatı pratikleştiren bir makinedir. Yaşam standartının sürekli yükseldiği bu günlerde vazgeçilmez bir beyaz eşyadır.

Isıtılan suyun bulaşıklar üzerine püskürtülmesi şeklinde çalışan bu cihazda temizleme işlemi suya katılan deterjan ve leke giderici kimyasallar ile sağlanır.

Bulaşık makinesi arızaları hijyen, koku, hasar verme gibi problemlere yol açabilmektedir. Bu sorunlar hem sağlık açısından hem de konfor açısından sorun olmaktadır. Bulaşık makinesi bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız ve bulaşık makinesi kullanma kılavuzuna uygun kullanmanız arızalanma riskini azaltacaktır. Bulaşık makinesi arıza kodları hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Firmamız bulaşık makinesi arızaları ve giderilmesi için tüm İstanbul semtlerine hizmet vermektedir. Servislerimiz hızlı bir şekilde adrese ulaşmakta ve arıza tespiti ile en kısa sürede problemi çözmektedir. Bulaşık makinesi arıza giderme, bakım ve montaj ihtiyaçlarınız için bize güvenerek tercih edebilirsiniz.

Kullanıcıların sık sık şikayet ettiği arıza durumları ;

Bulaşık makinası su almıyor, tesisatın eski olması ve suyun kirliliği sebebiyle ventil arızası buna sebep olabilir.

Bulaşık makinası su ısıtmıyor, cihazın rezistansındaki arızalar ve elektrik voltaj sorunu buna sebep olabilir.

Bulaşık makinesi su boşaltmıyor, temizlik filtresinin tıkanması ve pompa arızaları sebep olabilir.

Bulaşık makinesi koku yapıyor, pis suyun tahliyesindeki sorunlar, gider hortumunun tıkalı olması gibi sebeplerle yaşanabilir.

Bulaşık makinesi kapak arızası, cihazın kilit grubu arızalı ise menteşelerinde problem varsa ve dikkatsiz kullanım sebebiyle oluşabilir.

Bulaşık makinesi kart arızası, elektrik voltaj sorunlarında ortaya çıkar.

Bulaşık makinası tuz kutusu arızası, tuz kutusu reçinesi arızalı ve suyun kireci yüksek olduğunda sorun olabilir.

Bulaşık makinası motoru arızaları, bulaşık makinası yıkama motoru arızası elektrik voltajının yeterli gelmemesi nedeniyle olabilir.

Bulaşık makinesi ventil arızası, tesisat suyunun çok tortulu olması neden olabilir.

Bu şikayetler veya benzeri sorunlar için çağrı merkezimizden bize ulaşabilir, aynı gün için kaliteli servislerimizden yararlanabilirsiniz. Bulaşık makinesi fiyatları, en ucuz bulaşık makinesi ve yedek parçaları için bize danışabilirsiniz.