ANKARA ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

"ANKARA ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ"

ANKARA ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

ANKARA ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

Çamaşır makinesi, giysilerin yıkanması ve kurutulması işini yapan her evin önemli bir parçasıdır. Teknolojinin ilerlemesi ile çok fazla fonksiyona sahip olan bu cihazlar günlük yaşamın olmazsa olmaz bir ürünüdür.

Kapalı bir sisteme sahip olan bu cihaz farklı yönde dönebilen bir tambura, onu çalıştıran bir elektrik motoruna ve su giriş çıkışlarını sağlayan valflere sahiptir. Yıkanan giysiye göre farklı yıkama parametrelerine sahip, sıcaklığı ve dönüş devri ayarlanabilir bir cihazdır.

Çamaşır makinesi giysilerin temizlenmesini suyun içerisine katılan deterjan ile sağlar. Bununla birlikte  giysinin yumuşak olması ve iyi kokması içinde farklı kimyasallar kullanılmaktadır.

Çamaşır makinası arızaları ; giysilerin yırtılması zarar görmesi, yeterince iyi yıkanmamış olması, çalışırken yüksek sesle çalışması gibi rahatsızlıklar verebilir. Cihazınızda bu tür bir sorun varsa çamaşır makinesi arızaları ve tamiri için bir servis çağırmak durumunda kalırsınız. Cihazı kapasitene göre kullanmanız ve çamaşır makinesi kullanma kılavuzundaki talimatlara uymanız riski azaltacaktır.

Firmamız, çamaşır makinesi arıza giderme ve bakım işlemleri için tüm Ankara semtleri için hizmet vermektedir. Bize ulaşarak çamaşır makinesi arıza kodları hakkında teknik bilgi alabilir, ihtiyaç duyarsanız servis isteyebilirsiniz. Bizi sanayi tipi çamaşır makinesi arızaları için de arayabilirsiniz. Çamaşır makinesi arızaları pdf olarak sitemizden indirebilirsiniz.

En çok karşılanan çamaşır makinası şikayetleri nelerdir ?

Çamaşır makinası çalışmıyor ; kapağının kapalı olduğundan emin olunmalıdır açıksa çalışmaz. Elektriksel arızalar sebep olabilir.

Çamaşır makinesi su boşaltmıyor ; filtrenin tıkanması ile pompa motoru arızalı ise yaşanabilir.

Çamaşır makinesi su almıyor ; musluk kontrol edilmeli kapalı olabilir veya düşük su geliyor olabilir. Hortum kontrol edilmelidir. Filtre tıkanmış olabilir.

Çamaşır makinesi sıkmıyor ; pis su tahliye edilemiyor pompa motoru arızalı olabilir.

Çamaşır makinesi kazan dönmüyor, motor kazan kayışı kopmuş olabilir. Motor yanmış olabilir ve elektrik bağlantılarında sorun olabilir.

Olası çamaşır makinası arızaları nelerdir ?

Çamaşır makinesi anakart arızası ; çamaşır makinası elektrik arızaları ile ortaya çıkmaktadır.

Çamaşır makinası amortisör arızası ; amortisör patlamış olabilir veya rulmanlar bozulmuştur.

Çamaşır makinesi bilye arızası ; rulman arızası cihazın çok sesli çalışmasına neden olur.

Çamaşır makinesi termostat arızaları ; yıkama suyunun aşırı ısınmasına neden olur. Sıcaklığı ayarlanamaz.

Çamaşır makinesi kilit arızası ; kablo bağlantısı sorunlu olabilir. Arızası cihazın çalışmamasına sebep olur.

Çamaşır makinası kapak arızası ; düzgün kullanılmaması, kapak kilitinin bozuk olması sebep olur.

Çamaşır makinası motor arızaları ; cihazın çalışmamasına sebep olur. Elektriksel sorunlar veya sıkışma nedeniyle gerçekleşebilir.

Çamaşır makinesi mekanik arızaları ; cihazın hareketli parçalarında yaşanan sıkıntılardır.

Çamaşır makinası rulman arızası ; çok sesli çalışmaya sebep olur.

Çamaşır makinası arızaları ve çözümleri için haftanın 7 günü hizmet veren firmamız güvenilir kadrosu ve yeterli donanımı ile aynı gün arızadan kurtulmanızı sağlar.