Ankara Kombi Servisi

"Ankara Kombi Servisi"

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi

Kombi kullanımı giderek artan bulunduğu mekanda ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan, doğalgaz ve lpg ile çalışabilen bir cihazdır. Doğalgazın birçok yere ulaşması ile birlikte kullanımı daha da artmaktadır. Kullanımı basit ve konfor sağlayan bir üründür. Kullanılacağı yere uygun seçilmesi gereken bu cihazın bacalı, hermetik, yoğuşmalı olmak üzere farklı çeşitleri bulunmaktadır. Isıtma ve havalandırma sektöründeki firmalar tarafından sürekli geliştirilen farklı fonksiyonlara sahip cihazlar bulunmaktadır.

Kombi çalışma prensibi olarak kapalı bir sistemde ısıtılan suyun sirkülasyonu ile çalışır. Bunu sağlamak için içerisinde sıcak su sağlayan bir eşanjör ve çevrimi sağlayan bir pompa bulunur. Düşük yakıt tüketimi ve performansının iyi olması için kombi kullanma kılavuzu içerisindeki talimatlara uygun kullanılmalı ve kombi bakımı düzenli olarak yaptırılmalıdır. Aksi halde kombi arızaları ortaya çıkabilmektedir.

Ankara Kombi arızaları ve bakımı için Ankara’nın tüm semtlerine hizmet veren firmamız, sahip olduğu tecrübe ve uzman personelleri ile zamanında etkili çözümler sunar. Kombiniz ile ilgili şikayetleriniz veya kombi arıza kodları ile alakalı bilgi almak için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Dilerseniz servis kaydı oluşturarak aynı gün için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ankara Kombi arıza giderme işlemi teknik bilgisi yeterli çalışanlarımız tarafından yerinde kombi arıza tespiti yapılarak sağlanır. Yapılan işlemler kayıtlara geçmekte ve değiştirilen parçalar için 1  yıl garanti verilmektedir. Kombi yedek parça temini ve kombi bakımı içinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kombinizde aşağıdaki şikayetler bulunuyorsa bize ulaşınız.

Kombi çalışmıyor ; bazı arıza durumları, kombi su basıncının çok düşmesi ve kombi kart arızaları sebebiyle kombi çalışmayabilir.

Ankara Kombi sıcak su vermiyor ; kombi sensör arızaları ve kombi üç yollu vana arızalarında bu sorunla karşılaşılabilir.

Ankara Kombi petekleri ısıtmıyor ; peteklerin eski bakımsız olması, kombinin yetersiz olması ve arızaları peteklerin az ısınmasına yada hiç ısınmamasına neden olabilir.

Ankara Kombi su akıtıyor ; kombi iç sisteminde bulunan kaçaklar, fazla su basıncı, bağlantıların kaçırması nedeniyle su damlaması veya yüksek miktarda su akması yaşanabilir.

Ankara Kombi ses yapıyor ; kombide fan motoru, kombi 3 yollu vana motoru, kombi sirkülasyon pompası arıza durumlarında sesli çalışabilir.

Ankara Kombi elektronik kart arızası ; düşük voltaj sebebiyle ve kombi iç sistem aksaklıkları ile arızalanmaktadır.

Ankara Kombi fan motoru arızası ; balans sorunu veya bilyalarının bozulması nedeniyle arızalanabilir ve ses yapar.

Ankara Kombi devirdaim pompası arızası ; düşük su basıncı, eletrik voltajının düzensiz gelmesi neden olabilir.

Ankara Kombi eşanjörü arızası ; aşırı su basıncı, kirli olması veya donma durumlarında zarar görebilir.

Ankara Kombi gaz valfi arızası ; elektriksel sebeplerle arızalanmaktadır.

Ankara Kombi prosestatı arızası ; kombi baca sistemindeki sorunlarda arızalanır.

Ankara Kombi 3 yollu vana arızası ; kombideki iç tıkanıklıklar ve kirlenme sebebiyle arızaları görülür.

Ankara Kombi sensör arızası, elektriksel sebeplerle arızalanmaktadır.