Bahçelievler Ariston Servisi

"Bahçelievler Ariston Servisi"

Bahçelievler Ariston Servisi

Bahçelievler Ariston Servisi

Ariston kombi ateşleme yapmıyor ve cihaz çalışmıyorsa firmamızı arayarak kaliteli ve güvenilir bir kombi servis hizmeti alabilirsiniz. Bahçelievler Ariston Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti verilmektedir.

Ariston Kombi Ateşleme Yapmıyor

Ariston kombi ateşleme sorunu neden gerçekleşir ?

Ariston kombi ateşleme yapmıyor ise öncelikle cihaza elektrik gelip gelmediği, kombi gaz vanalarının açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Doğalgaz kesildiği için veya gaz vanası kapalı unutulduğu için bu problemi yaşayanlarla sıklıkla karşılaşılmaktadır. Ariston kombi su basıncı düşük olduğunda yine kombi ateşleme yapmaz. Kombi su basıncını 1.5 bar olarak ayarlayınız. Bunlar dışında kombi çalışma sistemindeki aksaklıklar nedeniyle kombi ateşleme yapmaz ve çalışmayabilir. Bir teknisyen tarafından kontrol edilmelidir.

Ariston kombi ateşleme arızaları, Ariston kombi ateşleme trafo arızası, Ariston kombi elektronik kart arızası, Ariston kombi gaz valf arızası, Ariston kombi ateşleme yapmıyor nasıl yapılır, Ariston kombi ateşlemiyor, Ariston Kombi Ateşleme Yapmıyor, Ariston kombi ateşleme sorunu, Ariston kombi su basıncı düşük,

Ariston Kombi Ateşleme Yapmıyor

 

Ariston kombi ateşlemiyor ise arıza hangi parçalardan kaynaklıdır ?

Bu arıza durumlarında, Ariston kombi gaz valf arızası, Ariston kombi elektronik kart arızası, Ariston kombi ateşleme trafo arızası mevcut olabilir.

Ariston kombi ateşleme yapmıyor nasıl yapılır ?

Öncelikle teknisyen tarafından kombinin dış kontrolleri yapılır. Cihaza herşey normal geliyorsa kombi içerisinde gaz ayarları kontrol edilir. Sistem parçalarında bulunan arıza için yenisi takılarak test yapılır ve cihaz çalışana kadar devam edilir. Arızalı olan parça tespit edildikten sonra mümkünse tamir edilerek yada değiştirilerek arıza giderilir.

Tüm Ariston kombi ateşleme arızaları için firmamızı arayarak teknik bilgi desteği alabilirsiniz. Servis ihtiyacı duyarsanız aynı gün için kayıt bırakarak en kısa zamanda arıza tespiti ve çözümü için servislerimizden faydanalabilirsiniz.