Ariston Kombi Genleşme Tankı

"Ariston Kombi Genleşme Tankı"

Ariston Kombi Genleşme Tankı

Ariston Kombi Genleşme Tankı

Ariston kombi genleşme tankı kombi içerisinde dolaşan suyun basıncının artması ile kombiye zarar vermesini önlemek amacıyla bulunan önemli bir parçadır. İçerisinde yarı su yarı hava bulunur ve mebran lastiği ile ayrılmıştır. İmbisat deposu olarakta bilinir. Kombi genleşme tankının patlaması, delinmesi ve havasının bitmesi gibi durumlar kombilerde arızalara sebep olmaktadır.

Ariston kombi genleşme tankı fiyatı, Ariston kombi genleşme tankı arızaları, Ariston Kombi Genleşme Tankı, Ariston kombi genleşme tankı neden arızalanır, Ariston kombi genleşme tankı hava basma işlemi,

Ariston Kombi Genleşme Tankı

 

Ariston kombi genleşme tankı neden arızalanır ?

Kombi içerisinde yüksek su basıncı oluşursa patlama olabilir. Zamanla eskimesiyle içerisindeki lastik delinirse kombinin su basıncı sürekli yükselir ve su akıtır. Düzenli bakım yaptırılmadığında ve bir süre çalışmadığında da havası biter. Genellikle her yıl Ariston kombi tankı hava basma işlemi gereklidir.

Ariston kombi tank arızaları ve Ariston kombi su tankı fiyatı için firmamıza destek hattımızdan ulaşarak ihtiyacınız olan bilgiyi alabilirsiniz.