Esenyurt Ariston Servisi

"Esenyurt Ariston Servisi"

Esenyurt Ariston Servisi

Esenyurt Ariston Servisi

Ariston kombi hava alma işleminin nasıl yapıldığı hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayınız. Servis talep edebilirsiniz. Esenyurt Ariston Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti verilir.

Ariston Kombi Hava Alma

Kombi petekleri içerisinde hava olduğu zaman petekler tam olarak ısınmaz ve verim alınamaz. Peteğin bir tarafı ısıtıyor bir tarafı ısıtmıyor olabilir. Bu sorunun giderilebilmesi için Ariston kombi hava alma işlemi yapılmalıdır. Peteklerin havasının alınması ile yeterli ısı alınamazsa Ariston kombi ve petek bakımı yaptırarak daha iyi bir çözüm alabilirsiniz. Kombi ve petek bakımı için bir kombi servisi çağırmalısınız.

Ariston kombi basıncı ne olmalıdır, Ariston kombi basınç nasıl düşürülür, Ariston Kombi Hava Alma, Ariston kombi hava alma işlemi, Ariston kombi ve petek bakımı, Ariston kombi havası nasıl alınır,

Ariston Kombi Hava Alma

 

Ariston kombi havası nasıl alınır ?

Kalorifer peteklerinin birisinden hava alma işlemi yapmanız yeterlidir. Peteğin yan tarafında bulunan kısımdan varsa pürjör anahtarı ya da düz tornavida ile saatin tersi yönde yavaş yavaş açarak hava alma işlemini yapabilirsiniz. Hava alındıktan sonra su gelmeye başlar ve tekrar kapatırsınız. Açtığınızda hemen su gelmeye başlıyorsa hava yoktur. Hava alma işlemi bittikten sonra yine aynı problem varsa başka bir petekten yine aynı işlem yapılır. Ariston kombi su basıncını düşürmek içinde bu işlem yapılabilir. Tüm hava alındığı halde yetersiz ısınma sözkonusu ise bir servis çağırarak gösterebilir.

Ariston kombi basınç nasıl düşürülür, Ariston kombi basıncı ne olmalıdır gibi tüm soru ve şikayetleriniz için firmamızı arayarak teknik bilgi ve servis alabilirsiniz.