Beşiktaş Ariston Servisi

"Beşiktaş Ariston Servisi"

Beşiktaş Ariston Servisi

Beşiktaş Ariston Servisi

Ariston kombi su akıtıyor ve Ariston kombi su basıncı sürekli azalıyor ise firmamızı arayarak teknik arıza servisi çağırabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi kombi arıza tamiri bakımı için arayabilirsiniz.

Ariston kombi su akıtıyor ise bu arızadan kaynaklı ya da ayarlardan kaynaklı olabilir. Kombide yapılması gereken Ariston kombi su basınç seviye ayarı vardır. İdeal olarak 1.5 bar olan bu seviye yüksek olduğu zaman kombi fazla suyu atar yani kombi su akıtır. Kombiniz su akıtıyor ise Ariston kombi bar göstergesi üzerinden seviyesine bakınız. Eğer çok yüksekse tahliye musluğundan yada peteklerden fazla suyu alarak cihazı çalıştırınız. Eğer su akıtmaya devam ediyorsa bir kombi servisi çağırarak arıza kontrolü yaptırınız.

Ariston kombi su akıtıyor ne yapmalıyım, Ariston kombi doldurma musluğu arızalı, Ariston kombi genleşme tankı arızalı, Ariston kombi neden su damlatır, Ariston Kombi Su Akıtıyor, Ariston kombi su basınç seviye ayarı, Ariston kombi bar göstergesi,

Ariston Kombi Su Akıtıyor

 

Ariston kombi neden su damlatır ?

Kombinin bağlantılarında bulunan küçük kaçaklar nedeniyle veya bağlantılarının iyi yapılmamasından kaynaklı olarak su damlatabilir. Ariston kombi genleşme tankı arızalı veya Ariston kombi doldurma musluğu arızalı ise kombinin alt kısmından su akıtır. Arızalı olan parça değiştirilerek bu arıza giderilebilir.

Ariston kombi su akıtıyor ne yapmalıyım ?

Kombi ayarlarını kontrol ediniz. Normal ayarlarda olduğu halde sorun varsa firmamızı arayarak önce teknik bilgi alınız. Sorunun çözümü için servis gerekliyse arıza kaydı bırakarak aynı gün için hizmetimizden yararlanabilirsiniz.