Avcılar Ariston Servisi

"Avcılar Ariston Servisi"

Avcılar Ariston Servisi

Avcılar Ariston Servisi

Ariston kombi su basıncı ayarı kaç olmalı ve nasıl ayarlandığı hakkında teknik bilgi almak için çağrı merkezimizi arayınız. Avcılar Ariston Servisi arıza bakım tamir kombi onarım için arayınız.

Ariston Kombi Su Basıncı Ayarı

Kombiler ısınma ve sıcak su ihtiyacı için ısıtılan suyun sürekli sirküle edilmesi ile çalışan cihazlardır. Bu sebeple belirli bir su basıncı ile çalışırlar. Kombide yetersiz su basıncının olması veya çok yüksek su basıncı bazı sorunlara yol açmaktadır.

Ariston kombi doldurma musluğu fiyatı, Ariston kombi doldurma musluğu arızası, Ariston kombi su basınç arızası, Ariston kombi bar göstergesi, Ariston kombi doldurma musluğu, Ariston kombi su basınç ayarı, Ariston kombi su basıncı ayarı nasıl yapılır, Ariston kombi bar seviyesi, Ariston kombi su basma işlemi, Ariston Kombi Su Basıncı Ayarı, Ariston kombi su basıncı kaç olmalı, Ariston kombi su basınç seviyesi,

Ariston Kombi Su Basıncı Ayarı

 

Ariston kombi su basıncı kaç olmalı ?

Ariston kombi su basınç seviyesi ideal olarak 1.5 bar civarında olmalıdır. Kombide su miktarı zamanla veya kombide bulunan aksaklıklar sebebiyle azalabilir. Bu durumlarda Ariston kombi su basma işlemi ile ayar yapılmalıdır. Ayarladığınız halde Ariston kombi bar seviyesi sürekli değişiyor ise bir teknisyene kontrol ettirmeniz gereklidir.

Ariston kombi su basıncı ayarı nasıl yapılır ?

Ariston kombi su basınç ayarı kombinin alt kısmında bulunana Ariston kombi doldurma musluğu ile yapılır. Doldurma musluğunu saatin tersi yönde çevirerek açınız. Ariston kombi bar göstergesi üzerindeki ibreyi takip ederek bar seviyesi 1.5 bar civarına gelince kapatınız.

Ariston kombi su basınç arızası, Ariston kombi doldurma musluğu arızası gibi şikayatlerinizde ve Ariston kombi doldurma musluğu fiyatı için çağrı merkezimizi arayarak  bilgi alabilirsiniz.