Beylikdüzü Ariston Servisi

"Beylikdüzü Ariston Servisi"

Beylikdüzü Ariston Servisi

Beylikdüzü Ariston Servisi

Ariston kombi su doldurma işlemi ve Ariston kombi doldurma musluğu fiyatı için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Beylikdüzü Ariston Servisi kombi arıza bakım tamir onarım hizmeti verilmektedir.

Ariston kombi su doldurma işlemi kombi basıncı 1.5 bar altına düştüğü zaman yapılması gereken basit bir ayardır. Kombinin su basınç seviyesi ideal olarak 1.5 bar civarındadır. Kombi basıncı çok düştüğü zaman cihaz arızaya geçer çalışmaz. Kullanıcı bu ayar ile Ariston kombi bar seviyesini ayarlayıp cihaza reset atarak tekrar çalıştırmalıdır.

 

Ariston kombi su doldurma musluğu vanası fiyatı, Ariston kombi su doldurma musluğu vanası dönmüyor, Ariston kombi bar göstergesi, Ariston kombi su doldurma musluğu, Ariston kombi su basma işlemi nasıl yapılır, Ariston Kombi Su Doldurma, Ariston kombi su doldurma işlemi, Ariston kombi bar seviyesi,

Ariston Kombi Su Doldurma

 

Ariston kombi su basma işlemi nasıl yapılır ?

Kombinin alt kısmında bulunan Ariston kombi doldurma musluğu ile bu işlem yapılır. Genel olarak tüm kombilerde alt kısımda bulunan doldurma musluğu farklı renk ve tipte olabilmektedir. Bu musluğu saatin tersi yönde çevirerek açıp, Ariston kombi bar göstergesi üzerinden takip ederek işlem yapılmaktadır. İstediğiniz ayara gelince tekrar kapatarak işlemi bitiriniz açık unutmayınız. Ariston kombi doldurma musluğu vanası dönmüyor ve bu işlemi gerçekleştiremiyorsanız bir kombi servisi çağırmanız gerekebilir.

 

Ariston kombi su doldurma musluğu vanası fiyatı ve tamir işlemleri hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarabilirsiniz.