Arnavutköy Kombi Servisleri

"Arnavutköy Kombi Servisleri"

Arnavutköy Kombi Servisleri

Arnavutköy Kombi Servisleri

Doğalgaz kacagina dikkat !
Eğer evinizde doğalgaz kokusu hissederseniz ne yapmanız gerek ? Aslında kokusuz bir gaz olan doğalgaz ,doğal gaz kaçağı olması durumunda kolayca anlaşılabilmesi içi. Çürük sarimsak kokusuyla kokulandirilmistir. Benzer bir koku duyduğumuzda kapı ve pencereleri açıp ortamı havalandırıniz.. ana vanayı kapatınız çakmak kibrit vb yakıcı alet kullanmayınız.. elektrik ekipmanlarını açmayınız, kapamayiniz veya fisten çekmeyiniz…kapı zilini kullanmayınız kullandirmayiniz..acil olarak 187 doğalgaz acil hattını arayıp ekiplerin gelmesini sağlayınız…şayet 187 ulaşamaz iseniz itfaiye yi arayınız…arizayi kesinlikle kendiniz gidermeye çalışmayınız..
Eğer gaz cihazınızın yakınında hafif bir gaz kokusu hissedersiniz pilot atesiniz arızalı demektir.. cihazınızı onarım için servise gösteriniz..
Uzun yıllardır kombi bakım ve onarım işiyle uğraşan usta ekip arkadaslarimizla Arnavutköy köy ve yakın çevresinde sizlerleyiz… Arnavutköy merkez ve Atatürk,İslambey ,nenehatun,Yavuz Selim mahalleri ve birçok noktadayiz.. kombi bakım onarım servisi olarak iddaliyiz.. her islemimiz garantilidir…