Bakırköy Kombi Servisleri

"Bakırköy Kombi Servisleri"

Bakırköy Kombi Servisleri

Bakırköy Kombi Servisleri

BAKIRKÖY İLÇESİ , BAKIRKÖY MERKEZ , ATAKÖY , BASINKÖY , CEVİZLİK , FLORYA , KARTALTEPE , OSMANİYE , SAKIZAĞACI , ŞENLİK , YEŞİLKÖY , YEŞİLYURT , ZEYTİNLİK , ZUHURATBABA MAHALLESİ-SEMTİ nde hizmet veren geniş kombi bakım onarım servisiyiz…

Yoğuşmalı kombi niçin tercih etmemiz gerekir ? yoğuşmalı kombilerin avantajları  nelerdir? yoğuşmalı kombiyi kimler tercih etmelidirler? hangi marka yoğuşmalı kombiyi tercih etmeliyiz? bu gibi sorulara yazımızda mümkün olduğu kadarıyla teknik olmayan herkezin anlayabileceği şekilde cevap vermeye çalışacağız . bu arada sizden gelecek sorulara da buradan elimizden geldiği kadarı ile cevap vermeye çalışacağız.
Yoğuşmalı kombi tasarrufu şu şekilde sağlar, normal hermetik kombiden çıkan baca atık gazı belli bir sıcaklıkta çıkar yoğuşmalı kombiler de ise  farklı bir teknoloji ile baca atık gazının ısısı alınarak sizin tesisatınızda kullanır. Bu şekilde yoğuşmalı kombilerde, kombibacasından gaz sıcak olarak çıkmaz yoğuşarak sıvı halde çıkar. Yani yoğuşmalı kombi gazın suyunu çıkartır nerdeyse bütün enerjisini tesisatınızda kullanır.

yani kombi kendi parasını çıkartacak kendini amorti edecektir. bu yüzden yoğuşmalı kombi tercih etmek çok mantıklıdır.

Yoğuşmalı kombinin dezavantajları ilk yatırım maliyeti yüksektir, normal kombilere göre daha yüksek fiyatları vardır, normal kombilere göre daha komplike cihazlar olduklarından parçaları biraz daha pahalıdır. yoğuşma suyu için gider hattı çekilmesi gereklidir.

Kombi almadan bize danışın… Ekonomik ve kaliteli kombi alımında size yardımcı olalım…kombi satış montaj ve tamir servisi olarak hizmetinizdeyiz..