Başakşehir Kombi Servisleri

"Başakşehir Kombi Servisleri"

Başakşehir Kombi Servisleri

Başakşehir Kombi Servisleri

Son teknoloji kombilerle sizinleyiz…
Kombinizdeki arızaları titizlikle yaparız..peki son teknoloji kombi ile bildiğimiz kombiler arasında ne gibi farklar var..

odern çağın etkileri sadece tıp, eğitim, eğlence ile kalmıyor bilişim ve bilim teknolojileride hayatımı derinden etkilemeye başladı. İnternet çağının gelişmesi ve yaygınlaşması ile mobil uygulama ile hayatımız kolaylaşıyor. Hesap makinesi olarak üretilen ilk bilgisayar başlayan süreç mobil telefonlar ve diğer teknolojik alet gibi insanlar ve maddeler arasında sıkı bir bağ oluşturmaya başladı. Maddelerin internetide denilebilir. Nerede olursanız olun ister iş yerinizide ister alışverişte isterse okulda olun. Akıllı telefonlarınız ile artık evinizin ısısını istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz. Evde çocuklarınız yalnız olduğunda onların üşüyüp üşümediğini kontrol etmenizi sağlayacak yeni fikir sizlerinde çok hoşuna gidecek.

Uzaktan erişim ile kombi kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan bu mobil uygulama ayrıca düzenli ve düzgün kullanılması ile birlikte enerji ve yakıt tasarrufuda sağlıyor. Akıllı telefonlar ve termostat ile bu sistemle yüzde 20 veya 30 yakıt tasarrufu etmiş oluyorsunuz. Sektörün önde gelen isimleri bosch, demirdöküm, vaillant ve baymak gibi markalara ait olan sistemler kullanılmaya başladı. Sizde bu tarz bir sisteme sahip olmak istiyorsanız bu firmaların yetkili bayiilerinin internet sitelerinde veya ofislerine giderek bu sistem hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilir ve bu cihazları kullanmaya başlayabilirsiniz..

BAŞAKŞEHİR İLÇESİ , BAŞAKŞEHİR MERKEZ , ALTINŞEHİR , ATIŞALANI , BAHÇEŞEHİR , GÜVERCİNTEPE , İKİTELLİ ,  KAYABAŞI , MEHMETAKİF , ONURKENT , OYAKKENT , ŞAHİNTEPE , ŞAMLAR , ZİYAGÖKALP MAHALLESİ-SEMTİ nde kombi satış mağazalarimiz , danışmanlık hizmetlerimiz bakım ve onarım hizmetlerimizde sizinleyiz…