Baxi Kombi Arıza Kodları

"Baxi Kombi Arıza Kodları"

Baxi Kombi Arıza Kodları

Baxi Kombi Arıza Kodları

Baxi Kombi Arıza Kodları

Baxi Kombi E01 Arızası : Baymak Baxi kombi e01 hatası gaz blokajı arızasıdır. Gazın kesik olması, gaz beslemesinin yetersiz olması gibi durumlarda ortaya çıkar. Bu tür bir hatada R ( reset ) tuşuna 2 saniye basılı tutarak cihazı yeniden çalıştırınız. Arızanın devam etmesi durumunda bir servis çağırınız. Baxi kombi gaz valfi arızası, Baxi kombi kart arızası mevcut olabilir.

Baxi Kombi E02 Arızası : Baymak Baxi kombi e02 hatası aşırı ısınma ve emniyet termostat arızasıdır. Kombi aşırı ısınması nedeniyle cihaz bloke olur. Baxi kombi limit termostatı arızalı olabilir. Cihazı resetleyerek arızanın devam etmesi halinde bir servis ile görüşünüz.

Baxi Kombi E03 Arızası : Baymak Baxi kombi e03 hatası baca termostat sensörü veya baca basınç sensörü arızası ile ortaya çıkar. Bir servis çağırarak arıza tespiti yaptırmalısınız.

Baxi Kombi E04 Arızası : Baymak Baxi kombi e04 hatası geçici alev kaybı ile ortaya çıkar. Cihazın gaz ayarları, iyonizasyon elektrodu, atık gaz sistemi kontrol edilmelidir.

Baxi Kombi E05 Arızası : Baymak Baxi kombi e05 hatası cihazda ısıtma sensör arızasıdır. Kombi kalorifer sensörü arızalı veya bağlantılarında sorun varsa peteklerin ısınmasında problem yaşanır. Gerekliyse sensör değiştirilmelidir.

Baxi Kombi E06 Arızası : Baymak Baxi kombi e06 hatası kullanım suyu sensör arızasıdır. Sensör bozuk veya kabloları sorunlu olabilir. Kombide sıcak su sorunu varsa ise bu sensörün kontrol edilmesi ve değiştirilmesi gerekir. Baxi kombi sıcak su sensör arızası için bizi arayabilirsiniz.

Baxi Kombi E10 Arızası : Baymak Baxi kombi e10 hatası yetersiz su basıncı ile ortaya çıkar. Kombilerin çalışabilmesi için gerekli bir su basıncı vardır. İdeal olarak 1.2 ile 1.7 bar arasında olması gereken su basıncı 1 barın altına düştüğü zaman cihaz arızaya geçer. Baxi kombi su basma işlemi ile basınç ayarlanarak cihaz resetlenmelidir. Su doldurma işlemi kombinin alt kısmında bulunan su doldurma vanası ile yapılır. Su basıncı sık sık düşüyorsa bir servise gösterilmesi de gerekebilir.

Baxi Kombi Arıza Kodları

Baxi Kombi E25 Arızası : Baymak Baxi kombi e25 hatası maksimum sıcaklık durumunda ortaya çıkar. Arıza sebebiyle cihazda sirkülasyon sorunu var ise cihaz aşırı ısınabilir. Baxi kombi devirdaim pompa arızası, Baxi kombi 3 yollu vana arızası, Baxi kombi eşanjör arızası ve benzeri sorunlar mevcut olabiilir. Bir teknisyen tarafından arıza tespiti yapılmalıdır.

Baxi Kombi E35 Arızası : Baymak Baxi kombi e35 hatası alev oluşmaması ile ortaya çıkar. Bir kaç kez reset işlemi yaparak çalıştırmayı deneyiniz. Alev hatasının devam etmesi halinde bir servis çağırınız.

Baxi Kombi E80 Arızası : Baymak Baxi kombi e80 hatası kontrol sistemi ile alakalı bir sorundur. Baxi kombi elektronik kart arızası mevcut olabilir. Bir servis ile irtibata geçiniz.

Baxi Kombi E97 Arızası : Baymak Baxi kombi e97 hatası enerji beslemesi ile alakalıdır. Voltajın düşük yada yüksek gelmesi gibi durumlarda ortaya çıkar. Arızanın kontrol edilmesi, gerekliyse kombi regülatörü taktırılmalıdır.

Baxi Kombi E98 Arızası : Baymak Baxi kombi e98 hatası elektriksel bir sorundur. Servis tarafından bakılmalıdır.

Baxi Kombi E99 Arızası : Baymak Baxi kombi e99 hatası elektriksel bir sorundur. Servis çağırınız.

Baxi kombi servisi, Baxi kombi arızaları, Baxi Kombi E99 Arızası, Baymak Baxi kombi e99 hatası, Baxi Kombi E98 Arızası, Baymak Baxi kombi e98 hatası, Baxi Kombi E97 Arızası, Baymak Baxi kombi e97 hatası, Baxi kombi elektronik kart arızası, Baxi Kombi E80 Arızası, Baymak Baxi kombi e80 hatası, Baxi Kombi E35 Arızası, Baymak Baxi kombi e35 hatası, Baxi kombi devirdaim pompa arızası, Baxi kombi 3 yollu vana arızası, Baxi kombi eşanjör arızası, Baxi Kombi E25 Arızası, Baymak Baxi kombi e25 hatası, Baxi Kombi E10 Arızası, Baymak Baxi kombi e10 hatası, Baxi kombi sıcak su sensör arızası, Baxi Kombi E06 Arızası, Baymak Baxi kombi e06 hatası, Baxi Kombi E05 Arızası, Baymak Baxi kombi e05 hatası, Baxi Kombi E04 Arızası, Baymak Baxi kombi e04 hatası, Baxi Kombi E03 Arızası, Baymak Baxi kombi e03 hatası, Baxi kombi limit termostatı arızalı, Baxi Kombi E02 Arızası, Baymak Baxi kombi e02 hatası, Baxi Kombi Arıza Kodları, Baxi Kombi E01 Arızası, Baymak Baxi kombi e01 hatası, Baxi kombi gaz valfi arızası, Baxi kombi kart arızası,

Baxi Kombi Arıza Kodları

Baxi kombi arızaları ve arıza giderme işlemleri için çağrı merkezimizi arayarak teknik bilgi alabilirsiniz. Özel Baxi kombi servisi olarak hizmet veren firmamızdan istediğiniz gün içerisinde yararlanabilirsiniz.