Büyükçekmece Baykan Servisi

"Büyükçekmece Baykan Servisi"

Büyükçekmece Baykan Servisi

Büyükçekmece Baykan Servisi

Baykan kombi 50 arızası hangi durumlarda ortaya çıkar ne yapılması gerekir tüm sorularınız için çağrı merkezimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Büyükçekmece Baykan Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti verilmektedir.

Baykan kombi 50 arızası sebebi nedir ?

Baykan kombi su basıncı arızası ile ortaya çıkan bir sorundur. Bu tür bir problemde kombi ekranında Baykan kombi led 50 ışığı yanıp sönmeye başlar. Dijital olan modellerde ekranda Baykan kombi E08 arızası görüntülenir. Kullanıcı Baykan kombi bar göstergesi üzerinden basıncı kontrol etmelidir. Baykan kombi su basınç seviyesi ideal olarak 1.5 bar civarında olmalıdır. Baykan 50 arızası yetersiz su seviyesi ile ortaya çıkar.

Baykan Nayla Plus 50 arızası, Baykan Güneş 50 arızası, Baykan Ay 50 arızası, Baykan Yıldız 50 arızası, Baykan Yıldız Plus 50 arızası, transducer arızası, Baykan kombi elektronik şalter arızası, Baykan kombi su basınç şalter arızası, Baykan kombi su bar seviyesi, Baykan kombi bar seviyesi 1.5, Baykan kombi su doldurma musluğu, Baykan kombi su basma işlemi, Baykan kombi 50 derece arızası, Baykan 50 arızası, Baykan kombi su basınç seviyesi, Baykan kombi bar göstergesi, Baykan kombi E08 arızası, Baykan kombi led 50 ışığı, Baykan Kombi 50 Arızası, Baykan kombi 50 arızası sebebi nedir, Baykan kombi su basıncı arızası,

Baykan Kombi 50 Arızası

 

Baykan kombi 50 derece arızası nasıl giderilir ?

Öncelikle bar seviyesi kontrol edilir ve düşük ise Baykan kombi su basma işlemi yapılır. Bu işlem kombinin alt kısmında bulunan Baykan kombi su doldurma musluğu açılarak yapılır. Baykan kombi bar seviyesi 1.5 bar civarına gelince musluk kapatılır. Cihaz resetlenerek tekrar çalıştırılır. Baykan kombi su bar seviyesi ayarlandığı halde arıza devam ederse sistemdeki Baykan kombi su basınç şalter arızası veya Baykan kombi elektronik şalter arızası ( transducer arızası ) mevcut olabilir. Bir teknisyen tarafından kontrol edilerek gerekliyse değiştirilmelidir.

Baykan Yıldız Plus 50 arızası, Baykan Yıldız 50 arızası, Baykan Ay 50 arızası, Baykan Güneş 50 arızası, Baykan Nayla Plus 50 arızası için en iyi çözüm ve en uygun ücretleri çağrı merkezimizi arayarak alabilirsiniz. Aynı gün içerisinde şikayetinizden kurtulabilirsiniz.