Baykan Kombi Bakımı

"Baykan Kombi Bakımı"

Baykan Kombi Bakımı

Baykan Kombi Bakımı

Baykan Kombi Bakımı

Kullanıcıların kombiyi doğru ayarlarda çalıştırması ve periyodik yıllık kombi bakımlarını yaptırması kombinin düzenli ve iyi performansta çalışmasını sağlar. Bakım ile kombiniz temizlenir ve arızalanma riski azalır. Kombinin ısı verimi artar ve daha az yakıt tüketimi ile ekonomik kullanılmış olur. Kombi ile birlikte kombi peteklerininde bakımının yapılması tavsiye edilir. Uzun süre temizlenmemiş olan peteklerde kirli su birikir ve tıkanmalara sebep olur. Zamanla petekler az ısıtmaya başlar ve yeterli verim alınmamış olur. Bu sebeple Baykan kombi ve petek bakımı yaptırarak özellikle kış aylarını rahat geçirebilirsiniz.

Baykan kombi ücreti, Baykan kombi baca çekiş kontrolü ve temizliği, Baykan kombi filtre temizliği, Baykan kombi ayarları, Baykan Kombi Bakımı, Baykan kombi ve petek bakımı, Baykan kombi bakımı nasıl yapılır, Baykan kombi bakımı,

Baykan Kombi Bakımı

 

Baykan kombi bakımı nasıl yapılır ?

Baykan kombi bakımı ile kombinin arızasının olup olmadığı kontrol edilir. Baykan kombi ayarları yapılır ve kullanıcıya bilgi verilir. Kombinin gerekli yerleri özellikle temizlenerek tıkanmalar giderilir. Baykan kombi filtre temizliği, Baykan kombi baca çekiş kontrolü ve temizliği yapılır. Kombi peteklerinin içindeki kirli su tahliye edilerek makina yardımı ile tesisat ilaçlı suyla temizlenir.

Baykan kombi ve petek bakımı hakkında bilgi almak ve Baykan kombi ücreti sormak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.