Şişli Baykan Servisi

"Şişli Baykan Servisi"

Şişli Baykan Servisi

Şişli Baykan Servisi

Baykan Kombi Bar Ayarı nasıl yapılır ve değeri kaç olmalıdır çağrı merkezimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Servislerimizden faydalanabilirsiniz. Şişli Baykan Servisi kombi arıza tamir bakım için arayabilirsiniz.

Baykan Kombi Bar Ayarı

Baykan kombinin çalışma ayarlarında Baykan kombi su basıncı 3 barı geçmemeli ve 1 barında altına düşmemelidir. İdeal olarak Baykan kombi bar ayarı 1.5 bar civarındadır. Kullanıcı gerektiği zamanlar Baykan kombi su basma işlemi yaparak basıncı ayarlamalıdır. Kombi bar seviyesi çok düşüyor ise cihaz çalışmayabilir. Çok yükselirse de kombi su akıtır.

Baykan kombi basınç ayarı nasıl yapılır , Baykan kombi basınç göstergesi, Baykan kombi doldurma musluğu, Baykan kombi su basıncı nasıl ayarlanır, Kombi bar seviyesi çok düşüyor, Baykan Kombi Bar Ayarı, Baykan kombi su basıncı, Baykan kombi su basma işlemi,

Baykan Kombi Bar Ayarı

 

Baykan kombi su basıncı nasıl ayarlanır ?

Kombi su basıncı çok düştüğü zaman kombiye Baykan kombi doldurma musluğu ile su basılır. Kombinin alt sağ kısmında siyah renkte bulunan vanayı sola doğru açtığınızda kombiye su verir işlemi bitince sağa doğru iyice kapatılmalıdır. Su basma işlemi sırasında kullanıcı Baykan kombi basınç göstergesi üzerinden değer 1.5 bar olacak şekilde ayarlamalıdır.

 

Baykan kombi basınç ayarı nasıl yapılır ve nelere dikkat edilmelidir tüm soru ve şikayetleriniz için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir, teknik servis talebinde bulunarak kaliteli ve güvenilir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.