Avcılar Baykan Servisi

"Avcılar Baykan Servisi"

Avcılar Baykan Servisi

Avcılar Baykan Servisi

Baykan kombi E02 hatası ile karşılaştıysanız ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi için bizi arayabilirsiniz. Personelimiz en kısa çözümü sizlere sunacaktır. Avcılar Baykan Servisi kombi arıza tamiri bakım hizmeti verilmektedir.

Baykan Kombi E02 Hatası

Kombinin hava atış sisteminde problem bulunduğu zaman cihaz devreye girmez ve ekranda Baykan kombi E02 hatası görüntülenir. Led ışıklı modellerde Baykan led 60 yanıp sönmeye başlar ve arızaya geçer. Bir teknisyen tarafından bakılarak arızanın belirlenmesi ve giderilmesi gereklidir.

Baykan Güneş kombi e02 arızası, Baykan Yıldız Plus kombi e02 arızası, Baykan Yıldız kombi e02 arızası, Baykan Ay kombi e02 arızası, Baykan kombi e2 hatası, Baykan kombi hava prosestat arızası, Baykan Kombi E02 Hatası, Baykan led 60 yanıp sönmeye başlar, Baykan kombi e02 arızası nasıl giderilir,

Baykan Kombi E02 Hatası

 

Baykan kombi e02 arızası nasıl giderilir ?

Bu arıza durumunda Baykan kombi hava prosestat arızası mevcuttur. Hava prosestatı basıncı ölçerek kombi anakartına bilgi göndermediği zaman kombi arızaya geçer çalışmaz. İlk olarak bu parça değiştirilerek kombi tekrar çalıştırılmalıdır. Baykan kombi e2 hatası prosestattan kaynaklı değilse kombinin elektronik kartına bakılmalı arızalıysa tamir edilmeli veya yeni kart takılarak denenmelidir. Bazı durumlarda ikisininde değiştirilmesi gerekebilir.

Baykan Ay kombi e02 arızası, Baykan Yıldız kombi e02 arızası, Baykan Yıldız Plus kombi e02 arızası, Baykan Güneş kombi e02 arızası ve arıza ücretleri hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz tüm sorularınızı yanıtlayarak sizlere yardımcı olacaktır. Gerekli durumlarda servis kaydı açarak en kısa zamanda sorunun giderilmesini sağlamaktayız.