Bahçelievler Baykan Servisi

"Bahçelievler Baykan Servisi"

Bahçelievler Baykan Servisi

Bahçelievler Baykan Servisi

 

Baykan Kombi E08 arızası ve arıza çözümleri ve istediğiniz güne servis kaydı için bizi İstanbul’un her semtinden arayabilirsiniz. Bahçelievler Baykan Servisi kombi arıza tamir bakım servisi verilmektedir.

Baykan kombi E08 Arızası nedir ?

Baykan kombilerde kombide su seviyesinin çok düşmesinden dolayı Baykan kombi su basınç arızası ortaya çıkar. Bu arıza durumunda ekranda Baykan kombi E08 arızası görüntülenir. Ledli kombilerde Baykan kombi led 50 ışığı yanıp söner. Baykan kombi bar değeri çok düştüğü zaman kombi çalışmaz. Baykan kombi su basma işlemi yapılarak cihaz tekrar çalıştırılmalıdır. Çalışmaz ise sistemde arızalı bir parça sözkonusudur.

Baykan kombi trasducer arızası, Baykan kombi elektronik şalter arızası, Baykan kombi su basınç şalter arızası, Baykan kombi doldurma musluğu, Baykan kombi bar seviyesi, Baykan kombi su basıncı nasıl olmalıdır, Baykan kombi su basma işlemi, Baykan Kombi E08 Arızası, Baykan kombi E08 hatası nedir, Baykan kombi su basınç arızası, Baykan kombi led 50 ışığı, Baykan kombi bar değeri,

Baykan Kombi E08 Arızası

 

Baykan kombi su basıncı nasıl olmalıdır ve nasıl ayarlanır ?

Kombi su basınç seviyesi yani Baykan kombi bar seviyesi ideal olarak 1.5 bar olmalıdır. Baykan kombi doldurma musluğu ile bar seviyesi ayarlanır. Gerekli ayarların yaptığınızda kombi tekrar aynı arızayı gösteriyor ise kombinizde Baykan kombi su basınç şalter arızası veya Baykan kombi elektronik şalter arızası ( Baykan kombi trasducer arızası ) bulunabilir. Yapılan arıza tespiti sonucu gerekliyse bu parça değiştirilmelidir.

Baykan kombi led 50 ve Baykan kombi E01 arızası için firmamızı arayarak arıza çözümleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.