Okmeydanı Baykan Servisi

"Okmeydanı Baykan Servisi"

Okmeydanı Baykan Servisi

Okmeydanı Baykan Servisi

Baykan kombi genleşme tankı ile ilgili şikayetleriniz ve Baykan kombi genleşme tankı fiyatları için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Okmeydanı Baykan Servisi kombi arıza tamir bakım için arayabilirsiniz.

Baykan Kombi Genleşme Tankı

Kombi genleşme tankı kombi iç su basıncını dengede tutan önemli bir parçadır. Genleşme tankının yarısı su yarısı hava ile doludur. Ortasından membran lastiği ile ayrılmıştır. Kombiler ortalama 1.5 bar civarında olmak üzere belirli bir su basıncı altında çalışmaktadır. Baykan kombi su basıncı sürekli yükseliyor ise, kombi petek konumunda çalışıyorken su akıtıyorsa Baykan kombi genleşme tankı arızası mevcuttur. Bu arıza durumu için kombi servisi çağırarak teknisyen desteği almalısınız.

Baykan kombi genleşme tankı fiyatları, Baykan Kombi Genleşme Tankı, Baykan kombi su basıncı sürekli yükseliyor, Baykan kombi genleşme tankı arızası, genleşme tankına hava basılır, kombi genleşme tankı delinmiş,

Baykan Kombi Genleşme Tankı

Kombi genleşme tankı arızalarında öncelikle kontrol edilip genleşme tankına hava basılır, arıza durumu hala devam ediyorsa kombi genleşme tankı delinmiş olabilir bu yüzden yenisi ile değiştirilmelidir.

Baykan kombi su tankı ile ilgili şikayetleriniz ve Baykan kombi genleşme tank fiyatları için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz takdirde servis kaydı alarak aynı gün için kombi servis hizmeti sunmaktayız.