Beşiktaş Baykan Servisi

"Beşiktaş Baykan Servisi"

Beşiktaş Baykan Servisi

Beşiktaş Baykan Servisi

Baykan Kombi Kırmızı Işık arızaları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayınız. İhtiyacınız olan cevapları ve teknik servis desteği alabilirsiniz. Beşiktaş Baykan Servisi kombi arıza tamir bakım için arayabilirsiniz.

Baykan kombi kırmızı ışık neden yanar ?

Baykan kombilerde arıza durumlarında kullanıcıları uyarma amacıyla ekranda yanan ışıktır. Bazı durumlarda Baykan kırmızı ışık yanıp sönüyor yada sürekli yanıyor olabilir. Kombide meydana gelen arızanın çeşidine göre farklı ışıklar kırmızı yanabilir. Örneğin kombinizde su basıncı ile alakalı bir arıza durumu mevcutsa kombinizin üzerinde bulunan led 50 ışığı kırmızı yanıp sönmeye başlar. Kombiniz ateşleme yaparak devreye girmiyorsa alev işareti sürekli kırmızı yanıyor olabilir .

Baykan Kombi Kırmızı ışık, Baykan kırmızı ışık yanıp sönüyor, Baykan Kombi Kırmızı Işık neden yanar, Baykan kombi kırmızı ışık yanarsa ne yapılmalıdır, Baykan kombi arıza ışıkları, Baykan Kombi Kırmızı Işık, Baykan led 30 arızası, Baykan led 40 arızası, Baykan led 50 arızası, Baykan led 60 arızası, Baykan led 70 arızası, Baykan led 80 arızası, Baykan kombi kullanma kılavuzu,

Baykan Kombi Kırmızı Işık

Baykan kombi kırmızı ışık yanarsa ne yapılmalıdır ?

Öncelikle uyarıyı veren ışığın hangi arıza ile alakalı olup olmadığını Baykan kombi kullanma kılavuzunu inceleyerek kontrol edebilirsiniz. Arızanın ne ile alakalı olduğunu öğrendiğinizde basit kullanıcı ayarları ile çözülebilecek bir durumsa ayarları yapıp kombiyi resetleyerek arızayı giderebilirsiniz. Kullanma kılavuzunda bulamadığınız durumlar için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Arıza bir teknisyen müdahalesini gerektiriyorsa bir kombi servisi çağırarak arıza tespiti yaptırmanız gereklidir.

Baykan kombi arıza ışıkları nelerdir ?

Baykan led 30 arızası : Baykan kalorifer sensörü arızası

Baykan led 40 arızası : Baykan kullanım suyu sensörü arızası

Baykan led 50 arızası : Baykan kombi su basınç arızası

Baykan led 60 arızası : Baykan hava prosestat arızası

Baykan led 70 arızası : Baykan kombi aşırı ısınma arızası

Baykan led 80 arızası : Kombide brülerin alev almaması