Başakşehir Baykan Servisi

"Başakşehir Baykan Servisi"

Başakşehir Baykan Servisi

Başakşehir Baykan Servisi

Baykan Kombi Kullanımı hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayınız. Baykan kombi arızaları için kombi servisi isteyebilirsiniz. Başakşehir Baykan Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti için aryabilirsiniz.

Baykan kombi kullanımı evlerde bulunan birçok cihaz gibi gayet kolaydır. Yetişkin birisi çok rahat bir şekilde çalıştırabilir. Baykan kombi çalışması ilk kurulumunda teknisyen tarafından bilgi olarak verilir. Kullanıcı gerektiğinde Baykan kombi kullanma kılavuzunu kontrol ederek; Baykan kombi nasıl çalıştırılır, Baykan kombi resetleme ve benzer bilgilere ulaşabilir.

Baykan Ay kombi resetleme, Baykan kombi reset işlemi, Baykan kombi nasıl resetlenir, Baykan kombi 80 ışığı yanıp sönüyor, Baykan Kombi Kullanımı, Baykan kombi çalışması, Baykan kombi resetleme, Baykan kombi nasıl çalışır,

Baykan Kombi Kullanımı

 

Baykan kombi nasıl çalışır ?

Öncelikle kombide yaz yada kış konumu ayar düğmesinden seçilir. Yaz konumunda sadece sıcak su için kombi devreye girer. Kış konumunda ise hem sıcak su hemde peteklerin ısınması için çalışır. Musluk ve petek işareti bulunan düğmelerden sıcak su ve kalorifer sıcaklık ayarları yapılır. İlk iki led ışığı yanıyorsa cihaz çalışıyor demektir. Diğer ledler uyarı verirse arıza anlamına gelir. Baykan kombi 80 ışığı yanıp sönüyor ise açma kapatma düğmesini off (reset) konumuna getirip tekrar yaz konumuna getirerek cihazı çalıştırınız. Baykan kombi ayarları içinde su basınç ayarı 1.5 bar olmalıdır.

Baykan kombi nasıl resetlenir ?

Baykan kombi reset işlemi kombinin açma kapama düğmesini reset (off) kısmına getirerek, dijital kombi reset işlemi için reset tuşuna basılı tutularak sağlanır. Baykan Ay kombi resetleme için açma kapama düğmesi kullanılır.