Küçükçekmece Baykan Servisi

"Küçükçekmece Baykan Servisi"

Küçükçekmece Baykan Servisi

Küçükçekmece Baykan Servisi

Baykan Kombi Nasıl Çalışır ve nasıl çalıştırılmalıdır tüm sorularınız için bizi arayınız. Destek hattımız sizlere teknik bilgi vererek yardımcı olacaktır. Küçükçekmece Baykan Servisi olarak kombi bakım ve tamir arıza için arayabilirsiniz.

Baykan Kombi Nasıl Çalışır

Baykan Yıldız Kombi Kullanımı / Baykan Yıldız Plus Kombi Kullanımı

Bu model kombilerde sol üst kısımda açma kapatma düğmesi ( off/reset düğmesi ) bulunur. Bu düğme ile kombi Yaz-Kış konumları ve baca temizleme fonksiyonları ayarlanır. Sağ üst tarafta bulunan Baykan kombi basınç göstergesi üzerinden su seviyesi kontrol edilir ve 1.5 bar civarında olmalıdır. Sol alt kısımda musluk işareti bulunan düğme ile Baykan kombi kullanım suyu sıcaklık ayarı yapılır. Sağ alt taraftaki petek işareti bulunan düğme Baykan kalorifer suyu sıcaklık ayarı yapmayı sağlar. Üst orta kısımda güç olduğunu alev olup olmadığını gösteren ve arızaları gösteren led ışıkları bulunur ve yandıkları zaman arıza belirtir.

Baykan Mars Kombi kullanımı, Baykan Nayla Plus Kombi Kullanımı, Baykan Nayla Kombi Kullanımı, Baykan Güneş Kombi Kullanımı, Baykan Ay Kombi Kullanımı, Baykan kalorifer suyu sıcaklık ayarı, Baykan kombi kullanım suyu sıcaklık ayarı, Baykan kombi basınç göstergesi, Baykan Kombi Nasıl Çalışır, Baykan Yıldız Kombi Kullanımı, Baykan Yıldız Plus Kombi Kullanımı,

Baykan Kombi Nasıl Çalışır

Baykan Ay Kombi Kullanımı

Baykan Yıldız Kombi ile benzer panele sahip olan Ay kombide led yerine dijital ekran bulunmaktadır. Yapılan ayarlara göre sıcaklık değerleri ve ya arıza durumlarında arıza kodları bu ekranda görüntülenir.

Baykan Güneş Kombi Kullanımı

Güneş kombilerde sol tarafta çeşme suyu sıcaklık ayar düğmesi, sağ tarafta ısıtma suyu sıcaklık ayar düğmesi bulunur. Orta kısımda dijital ekran bulunur ve tüm değerler ve arıza durumları bu ekranda görüntülenir. Dijital ekranın alt kısmında soldan ilk sırada on-off düğmesi bulunur. İkinci sıradaki düğme ile yaz-kış konumu tercihi yapılır. Üçüncü düğme reset düğmesidir. 4 üncü düğme ile de bazı fonksiyon ayarları yapılır.

Baykan kombi nasıl çalışır, diğer Baykan modelleri olan Baykan Nayla Kombi Kullanımı, Baykan Nayla Plus Kombi Kullanımı, Baykan Mars Kombi kullanımı hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.