Baykan Kombi Sıcak Su Vermiyor

"Baykan Kombi Sıcak Su Vermiyor"

Baykan Kombi Sıcak Su Vermiyor

Baykan Kombi Sıcak Su Vermiyor

Baykan Kombi Sıcak Su Vermiyor

Kombi evlerde sıcak su ihtiyacını ve ortamın ısınmasını sağlayan bir cihazdır. Sürekli kullanılan bu cihazları doğru ayarlarda kullanmak ve düzenli olarak bakım yaptırmak gereklidir. Ne kadar dikkatli kullanılsa da zaman zaman cihaz arıza ve şikayetleri ortaya çıkmaktadır. Kombi sıcak su vermiyor bunlar içerisinde en çok karşılaşılan şikayetlerden birisidir. Baykan kombi su ısıtmıyor ise firmamızı arayarak şikayetle ilgili ne yapılabileceğine dair teknik bilgi alabilirsiniz.

Baykan kombi sıcak su gelmiyor, Baykan kombi suyu az ısıtıyor, Baykan kombi suyu ısıtmıyor, Baykan kombi sıcak su sensör arızası, Baykan Kombi Sıcak Su Vermiyor, Baykan kombi su ısıtmıyor, Baykan kombi sıcak su sorunu,

Baykan Kombi Sıcak Su Vermiyor

 

Baykan kombi sıcak su vermiyor ise sebebi nedir ?

Kombi sıcak su ve petek konumu olmak üzere iki konumda çalışabilir. Kombi sadece sıcak su konumunda çalışıyorken bu problem ortaya çıkarsa Baykan kombi sıcak su sensör arızası mevcut olabilir. Petek konumunda çalışıyorken sıcak su kalorifer tesisatına kaçıyor olabilir. Şebeke suyunun çok basınçlı olması da zaman zaman suyun geç ısınması yada az ısınması gibi durumlara yol açabilir.

En doğru teşhisi koyabilmek için kombinin kontrol edilmesi ve iki konumda da çalıştırılarak test edilmesi gereklidir. Bu şekilde arıza kaynağı bulunarak gerekli işlemler yapılır.

Baykan kombi suyu ısıtmıyor, Baykan kombi suyu az ısıtıyor, Baykan kombi sıcak su gelmiyor ve benzeri şikayetleriniz için çağrı merkezimiz haftanın yedi günü sizlere telefon desteği vermekte ve ihtiyacınız olması halinde teknik servis hizmeti vermektedir.